סונוס מתכננת מקרן קול חדש בשם “Fury” שיגיע במחיר 249 דולר

הדמיית ה-Sonos Fury/S36 (מקור The Verge)

מקרן קול חדש וזול ממה שמציעה כיום חברת סונוס (Sonos) נחשף בהדלפה של אתר The Vergeמקרן הקול החדש הידוע כרגע תחת שם הקוד Fury (“זעם”) או דגם S36, ובהדלפה ניתן לראות תמונות אמיתיות של מקרן הקול, שאמור להיות הזול ביותר של סונוס עד היום במחיר של 249 דולר.

סונוס מוכרת כמותג אודיו יוקרתי המציע רמקולים ומקרני קול, בהם דגם הפרימיום Sonos Arc אותו סקרנו באתר ודגם ה-Beam Gen 2, אותו סקרנו גם כן, שהגיע כפתרון זול יותר לעומת ה-Arc אך יקר לא פחות בתג מחיר של 449 דולר.

כדי להרחיב את ההיצע שלה לשוק הרחב מתכננת סונוס להשיק את דגם ה-Fury, שיגיע במחיר הנמוך ב-200 דולרים, ויאפשר לחברה לתת מענה למתחרים זולים יותר בשוק מקרני הקול.

מקרן הקול החדש צפוי להגיע ללא תמיכה בעוזרות קוליות כמו אלקסה או Google Assistant או חיבור HDMI מובנה, דבר שיתרום לתג המחיר הנמוך יותר.

ה-Fury צפוי להגיע בגודל של 550x69x100 מ”מ, צר יותר ב-101 מ”מ לעומת דגם ה-Beam לאור השימוש בפחות דרייברי אודיו בהשוואה לדגמים היקרים והחזקים יותר של החברה, כאשר בתמונת ההדמיה ניתן לראות רק צמד דרייברים קדמיים.

הדמיית ה-Sonos Fury/S36 (מקור The Verge)
הדמיית ה-Sonos Fury/S36 (מקור The Verge)

דבר מעניין נוסף לגבי מקרן הקול החדש הוא כי ניתן יהיה להתקין אותו גם בצורה מאונכת, מצב שנועד לשימוש בתליה על הקיר, כאשר ה-Fury ישמש למעשה כרמקול נוסף ו”אחורי” למקרני הקול האחרים של החברה ליצירת אפקט סראונד איכותי יותר.

מקרן הקול Sonos S36/Fury צפוי להגיע לשוק ב-7 ביוני במחיר של 245 דולר.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים