להיות גיבור זה לא שחור ולבן בטריילר ל”בלאק אדם”

תמונה: Warner Bros

דווין ג’ונסון כבר רגיל לשחק גיבורים, אך כעת הוא ייכנס סוף סוף לנעליו של גיבור-על אמיתי. ג’ונסון מצטרף רשמית ליקום הקולנועי של די.סי עם הסרט “בלאק אדם” (Black Adam), אשר חושף טריילר ראשון.

דמותו של בלאק אדם, עם זאת, אינה בהכרח זו של גיבור טיפוסי. הדמות תוכננה במקור להופיע כנבל בסרט “שהאזאם”, אך לבסוף הוחלט כי יוביל סרט משלו בו נוכל לראות בדיוק את האיזון בין טוב לרע המגדיר אותו.

בטריילר אנו נחשפים לסיפור המקור של אדם, שחי את חייו כעבד בארץ הבדיונית קאנדאק, עד שנהרג על ידי אחד ממעבידיו. אחרי מותו, בנו של אדם הקריב את חייו כדי לתת לאביו הזדמנות שניה ואדם נולד מחדש כאל.

כעת בהווה, אדם ישתמש בכוחותיו האכזריים כדי לחפש נקמה. הסרט כולו יעסוק בתמה של המשמעות של להיות גיבור. כפי שנאמר לאדם בטריילר, גיבורים לא הורגים אנשים – אך הוא כן. האם על אף העבר המדמם שלו אדם יוכל לצמוח מחדש ככוח חיובי בעולם? או שמא נראה אותו נשאר ביקום סרטי די.סי בתור נבל בסרטים אחרים?

אנו כבר יודעים שהוא לא יגיע לסרט ההמשך של שהאזאם, “זעם האלים” (Shazam: Fury of the Gods) שצפוי לצאת בדצמבר השנה. אך בדי.סי כן רמזו כי השניים עשויים להיפגש בהמשך.

מלבד אדם, אנו פוגשים בטריילר גם את גיבורי חברת הצדק של אמריקה אשר מתאגדים כדי לעצור אותו. ביניהם נמצא את אטום סמאשר (נואה סנטינאו, “לכל הנערים שאהבתי”), הוקמן (אלדיס הודג’, “בלתי נראה”), ציקלון (קווינטסה סווינדל, “הנוסעים”) ודוקטור פיית’ (פירס ברוסנון, “למות ביום אחר”).

הסרט מגיע מאת הבמאי ז’אומה קולייט-סרה אשר עבד בעבר עם ג’ונסון על הסרט “ג’אנגל קרוז”. על התסריט אמון אדם שטיקיאל, שאף הוא שיתף פעולה עם ג’ונסון בסרטו “פרא” (Rampage).

“בלאק אדם” יינחת בבתי הקולנוע ב-21 באוקטובר.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים