נטפליקס חושפת את הסיפור שאנחנו לא מכירים בטריילר ל”פינוקיו”

מתוך “פינוקיו” של גיירמו דל טורו (באדיבות נטפליקס)

נטפליקס שיחררה טריילר ראשון לסרט האנימציה החדש “פינוקיו” (Pinocchio) של הבמאי זוכה האוסקר גיירמו דל טורו (“צורת המים”, “המבוך של פאן”), אשר מחיה לא רק את הילד מעץ אלא את כל חבריו הקסומים מספרו הקלאסי של קרלו קולודי.

דל טורו מציג עיבוד מחודש לסיפור שמשלב בין קסם לאפלה, ובו קמה בובת העץ באורח פלא כדי לשמח את ליבו הדואב של ג’פטו הנגר. במסעו להפוך לילד אמיתי, פינוקיו יוצא להרפתקה מרדנית ומנסה למצוא את מקומו בעולם.

את הטריילר מוביל הצרצר סבסטיאן, בקולו של יואן מקגרגור (“אובי ואן קנובי”), אשר כותב את קורותיו של פינוקיו ביומנו. סבסטיאן מבקש להציג לנו את כל מה שלמד במהלך חייו על אהבה, אובדן ויחסים לא מושלמים בין אבות ובנים.

יותר מכל, הצרצר מבהיר לנו שעל אף שאנחנו חושבים שאנו מכירים את הסיפור של פינוקיו – אנחנו בעצם לא יודעים את מה שהוא יודע, כמי שהיה שם באמת.

בעוד הטריילר שם את הדגש על האהבה והמשמעות שמעניק פינוקיו לנגר הזקן, אנו נחשפים גם לשלל הדמויות שנפגוש במסע ביניהן הרוחות הקסומות שמפיחות חיים בבובה, אנשי הקרקס העירוני והפיה הכחולה.

גיירמו דל טורו, פינוקיו (צילום: Jason Schmidt, באדיבות נטפליקס)
גיירמו דל טורו, פינוקיו (צילום: Jason Schmidt, באדיבות נטפליקס)

את הסרט מוביל צוות מרשים של שחקני קול, ביניהם טילדה סווינטון (“המתים אינם מתים”), פין וולפהארד (“דברים מוזרים”), ג’ון טורטורו (“ניתוק”), רון פרלמן (“ילדי האנרכיה”), כריסטוף וולץ (“ממזרים חסרי כבוד”), קייט בלנשט (“ת’ור: ראגנארוק”) ודיוויד ברדלי (“משחקי הכס”) בתור ג’פטו.

הסרט מצטרף לסרטי אנימציית סטופ מושן אחרים בהם השקיעה נטפליקס לאחרונה בניסיון להפיח רוח חדשה בז’אנר. השנה העלתה הפלטפורמה את סרט האנתולוגיה “הבית” (The House) ובקרוב נוכל לצפות גם בסרט הסטופ מושן “וונדל ו-ויילד” עם ג’ורדן פיל וקיגן מייקל קי.

כמו כן, עומלת נטפליקס כעת על סרטים חדשים של “וואלאס וגרומיט” ו“מרד התרנגולים” (Chicken Run).

“גיירמו דל טורו מציג: פינוקיו” יעלה לנטפליקס במהלך דצמבר 2022.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים