מנוע החיפוש בינג החדש של מיקרוסופט מגיע למובייל ולסקייפ

בינג החדש מגיע למובייל (מקור מיקרוסופט) בינג החדש מגיע למובייל (מקור מיקרוסופט)

מיקרוסופט (Microsoft) מביאה את הגרסה החדשה של מנוע החיפוש בינג (Bing) המשלבת את הצ’אטבוט ChatGPT של OpenAI אל משתמשי המובייל, כאשר היא משחררת גרסאות חדשות לאפליקציות דפדפן האדג’, בינג וסקייפ, המאפשרות גישה מהירה לצ’אטבוט ישירות מהסלולר.

הגרסה החדשה של מנוע החיפוש בינג עם ChatGPT הוכרזה מוקדם יותר החודש והייתה זמינה רק בעבור משתמשי מנוע החיפוש במחשב, דבר אותו משנה מעכשיו מיקרוסופט.

החברה הכריזה על שחרור גרסאות חדשות לאפליקציות האדג’ ובינג לסלולר שיוכלו לגשת לצ’אטבוט, זאת בנוסף לשילוב שלו באפליקציית שיחות הוידאו סקייפ לקבלת מענה מהצ’אטבוט גם בשיחות מרובות משתמשים.

למרות ההשקה החודש, גרסת הבינג החדשה עם ChatGPT עדיין מוגדרת כניסיונית בלבד וזמינה רק לחלק ממשתמשי מנוע החיפוש, כאשר לפי מיקרוסופט קיימים כבר למעלה ממיליון אנשים מ-169 מדינות שונות שנרשמו לרשימת ההמתנה על מנת להשתמש במנוע החיפוש החדש.

מיקרוסופט ממשיכה לתקן ולשפר את שילוב הצ’אטבוט במנוע החיפוש, ואף שוקלת לשלב בו בהמשך פרסומות, כאשר לפי החברה 71% מהמשתמשים שניסו את מנוע החיפוש החדש נתנו לו פידבק חיובי, מה שהוביל אותה לשילוב שלו בגרסאות המובייל האחראיות על 64% מהחיפושים שמבוצעים במנוע החיפוש.

שימוש ב-ChatGPT המובנה בבינג במובייל וסקייפ (מקור מיקרוסופט)
שימוש ב-ChatGPT המובנה בבינג במובייל וסקייפ (מקור מיקרוסופט)

הגרסאות החדשות של מיקרוסופט לאפליקציות המובייל נועדו על מנת לספק מענה חשוב למשתמשים המעוניינים להשתמש בצ’אטבוט המובנה בבינג אך אינם נמצאים בקרבת מחשב.

כשרוב המשתמשים כיום מעדיפים להשתמש בסלולר בתור פתרון הגלישה והחיפוש המועדף עליהם, השילוב של בינג המעודכן בסלולר הופך חשוב למדי בעבור החברה בניסיון להגדיל את נתח השוק שלה בתחום מנועי החיפוש, תחום שנשלט כיום על ידי גוגל, שהציגה רק לאחרונה את המענה שלה לגרסת בינג החדשה עם הצ’אטבוט Bard.

גרסת מנוע החיפוש בינג החדשה עם ChatGPT זמינה בגרסאות המובייל של דפדפן האדג’ (אנדרואיד/iOS), אפליקציית החיפוש של בינג (אנדרואיד/iOS) וסקייפ (אנדרואיד/iOS).


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים