מיקרוסופט מציגה את Bing Image Creator – מחולל תמונות מובנה במנוע החיפוש בינג

מחולל ה-Bing Image Creator (מקור מיקרוסופט) מחולל ה-Bing Image Creator (מקור מיקרוסופט)

מיקרוסופט (Microsoft) הכריזה על ה-Bing Image Creator, מחולל התמונות החדש של החברה המשולב ב”טייס המשנה” (Co-Pilot) מבוסס ה-ChatGPT הקיים בגרסה העדכנית של מנוע החיפוש בינג (Bing), המאפשר למשתמשים ליצור תמונות בהתבסס על קלט טקסטואלי, כאשר הוא מבוסס על גרסה מתקדמת של מודל ה-DALL∙E השייך לחברת OpenAI.

אל מבול ההכרזות בתחום הבינה המלאכותית שאנו רואים השבוע מצטרפת גם מיקרוסופט. לאחר שילוב מוצלח של הצ’אטבוט ChatGPT במנוע החיפוש בינג בחודש הקודם, צ’אטבוט שהתבסס על מודל ה-GPT-4 החדש של OpenAI עוד בטרם הושק רשמית, מיקרוסופט עושה את הצעד הבא בשיתוף הפעולה שלה עם OpenAI ומשלבת גם את מחולל התמונות DALL∙E במנוע החיפוש שלה עם פיצ’ר ה-Bing Image Creator החדש.

מחולל התמונות מגיע למנוע החיפוש

השימוש במחולל התמונות החדש יהיה פשוט וקל בעבור המשתמשים בדפדפן ה-Edge של החברה.

פיצ’ר ה-Bing Image Creator יהיה זמין בשלב הראשון רק כאשר הצ’אטבוט מוגדר על “אישיות יצירתית” (Creative Mode), כאשר כחלק מהשיחה בצ’אט ה-AI של בינג, משתמשים יוכלו לבקש ממנו באנגלית (נכון להרגע) “צייר לי תמונה” או “צור לי תמונה”, תוך כדי שהם מספקים מידע פרומט (Promt) נוסף כמו סגנון או מיקום, זאת בדומה למחוללי תמונות אחרים הקיימים בשוק.

שימוש במחולל ה-Bing Image Creator (מקור מיקרוסופט)
שימוש במחולל ה-Bing Image Creator (מקור מיקרוסופט)

מיקרוסופט מדגישה כי היא שילבה מנגנוני בטיחות בפיצ’ר ה-Bing Image Creator החדש שלה על מנת למנוע אפשרות ליצור תמונות מזיקות או לא בטוחות.

המערכת תוכל לזהות ניסיון של המשתמש ליצור תמונה שאינה הולמת את תנאי השימוש שהגדירה, למנוע את היצירה שלה ולהתריע בפני המשתמש כי התוכן אינו מתאים למערכת.

תמונות שכן ייוצרו על ידי ה-Bing Image Creator ישלבו גרסה מותאמת של לוגו בינג עליהם על מנת לסמן כי התמונה יוצרה על ידי בינה מלאכותית.

מחולל ה-Bing Image Creator המשולב במנוע החיפוש בינג של מיקרוסופט זמין החל מהיום למשתמשים בעלי גישה מוקדמת (Preview) לגרסת מנוע החיפוש בינג החדשה של מיקרוסופט דרך המחשב האישי והמכשיר הסלולרי שלהם, כאשר השימוש במחולל אפשרי נכון להיום בשפה האנגלית בלבד.

שילוב ה-ChatGPT בבינג הציג תוצאות מרשימות בעבור מיקרוסופט, שהצליחה לעבור את סף 100 מיליון המשתמשים במנוע החיפוש, שנחשב עדיין כשחקן קטן בשוק מנועי החיפוש בהשוואה לגוגל, צמיחה שעשויה להתגבר עם הצגת ה-Bing Image Creator מבוסס ה-DALL∙E במנוע החיפוש.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים