קרייבן יוצא לצוד בטריילר לסרט חדש של מארוול וסוני

קרייבן הציד (באדיבות Sony Pictures)

אולפני סוני רוכבים על הגל של “ספיידרמן: ברחבי ממדי העכביש”, שממשיך לשבור קופות, כדי לחלוק את שיתוף הפעולה הבא שלהם עם מארוול – “קרייבן הצייד” (Kraven the Hunter), עבורו שיחררו כעת טריילר ראשון.

הסרט מגיע כחלק מהעולם הקולנועי של ספיידרמן, אשר נפרד מסדרת “הנוקמים”. מדובר ביצירות הצד של סוני שכללו עד כה את שני סרטי “ונום” ו“מורביוס”.

בדומה להם, גם “קרייבן הצייד” יעסוק בגיבור-נבל וסיפור המקור שלו. הפעם, מדובר בסיפור קיצוני במיוחד, שהרוויח לסרט דירוג R למבוגרים בלבד.

אל נעליו של הצייד הרוסי שחולם לצוד את ספיידרמן ייכנס השחקן אהרון טיילור-ג’ונסון, בליהוק מעט מבלבל שכן הוא כבר הופיע ביקום הקולנועי של מארוול בתור פייטרו מקסימוף, אחיה של וונדה בסרט “הנוקמים: עידן אולטרון”.

בטריילר אנו פוגשים ראשית את אביו של קרייבן, בגילומו של ראסל קרואו (גם הוא כבר נכח ביקום של מארוול בתור זאוס ב“ת’ור: אהבה ורעם”), כאשר הוא מספר לבניו הצעירים על מות אימם.

האב דוחף את הילדים להיות תמיד חזקים ולעולם לא להראות חולשה – שיעור שקרייבן לומד על בשרו תרתי משמע כאשר הוא מהסס לירות באריה, שבתמורה מתנפל עליו.

קרייבן הציד (באדיבות Sony Pictures)
קרייבן הצייד (באדיבות Sony Pictures)

בעוד קרייבן הצעיר שוכב ומדמם ממתקפת האריה, הוא נזנח על ידי אביו. משם אנו קופצים להווה, כאשר קרייבן הבוגר הוא כבר צייד ושכיר חרב נודע אשר משתמש בקשר שלו עם בעלי חיים כדי לעקוב אחרי האנשים המסכנים שמוצאים עצמם ברשימת הטרף שלו.

הטריילר האלים במיוחד מראה לנו את שיטות הציד של קרייבן, אשר נראה כאן יותר חיה מאדם. בסיום, אנו פוגשים את הנבל המרכזי של הסרט – הקרנף, אדם שאינו רק מתנהג כמו חיה אלא נראה כי הוא ממש חולק DNA עם קרנף.

דמותו של הקרנף זכורה לנו מהסרט “ספיידרמן המופלא 2” עם אנדרו גארפילד. הדמות הופיעה אז כנבל די קומי בגילומו של פול ג’יאמטי. כעת, נראה כי הקרנף זוכה לעיבוד יותר נאמן למקור – פחות מצחיק והרבה יותר מאיים.

הסרט מגיע מאת הבמאי ג’יי.סי צ’נדור (“משולש הגבולות”) ותסריטאי “איירון מן” מאט הולווי וארט מארקם. אל צוות השחקנים מצטרפים אריאנה דבוז (“סיפור הפרברים”), כריסטופר אבוט (“מלכוד 22”), אלסנדרו ניבולה (“הקדושים של ניוארק”), פרד השינגר (“עיניה התכולות”) ולוי מילר (“פאן”).

“קרייבן הצייד” צפוי לנחות בבתי הקולנוע באוקטובר 2023.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים