הקופים צריכים להחליט כיצד למשול בסרט הרביעי של “כוכב הקופים”

כוכב הקופים: הממלכה (באדיבות 20th Century Studios)

זה אולי לקח להם ארבעה סרטים, אבל הקופים סוף סוף באמת שולטים על על הכוכב שהיה פעם שלנו בטריילר ל“כוכב הקופים: הממלכה” (Kingdom of the Planet of the Apes), ובכך מתקרבים צעד נוסף לעלילת הסרטים המקוריים משנות ה-60 וה-70.

שנים אחרי שהמנהיג סיזר הוביל אותם לארץ המובטחת שלהם בהם חיו בשלווה, הקופים שוב מוצאים עצמם בסביבה עוינת. כעת קרב חדש מתחיל והפעם הקופים יצטרכו לעבוד קשה כדי לשמר על החיים הטובים שהתרגלו אליהם – והפעם ללא סיזר שכבר מת. השחקן אנדי סירקיס, אשר גילם אותו, לא יחזור לסרט החדש.

מנהיג עריץ חדש תפס את מקומו בכוכב הקופים, ובמהלך השנים שחלפו בני האדם איבדו את מקומם כזן החכם ביותר בכדור הארץ והפכו לעבדים של הקופים. כעת בנו של סיזר, קורנליוס, מתחיל לפקפק בכל מה שידע על ההיסטוריה של הקרב ומבין שהקופים שבשלטון מאיימים לשעבד כל זן נחות להם.

עם רצון להפוך את העולם למקום טוב ושיוויוני יותר, קורניליוס ינסה לשאוב ממנהיגות אביו וייצא למסע בו יבצע החלטות שישנו את גורל הקופים ובני האדם לנצח.

כוכב הקופים: הממלכה (באדיבות 20th Century Studios)
כוכב הקופים: הממלכה (באדיבות 20th Century Studios)

במאי שלושת הסרטים הקודמים בסדרה, מאט ריבס, לא יחזור לסרט החדש בעקבות מחויבותו ל“באטמן”. את מקומו יתפוס הבמאי ווס בול (“הרץ במבוך”). על מלאכת הכתיבה אמונים הפעם לא פחות מארבעה תסריטאים – ג’וש פרידמן (“מלחמת העולמות”), פטריק אייסון (“הטרף”) והצמד ריק ג’פה ואמנדה סילבר (“אווטאר: דרכם של המים”).

בצוות השחקנים ניתן למצוא את פרייה אלן (“המכשף”), אוון טיג (“זה”), וויליאם ה. מייסי (“חסרי בושה”), קווין דורנד (“אקס-מן המקור: וולברין”), דישן לצ’מן (“ניתוק”), פיטר מקון (“האורוויל”) וניל סנדילנד (“סוויט טות׳: נער עם קרניים”).

“כוכב הקופים: הממלכה” יגיע לבתי הקולנוע במאי, 2024.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים