יוצרי “אחים לנשק” חוזרים עם דרמה צבאית חדשה מבית אפל טיוי

מתוך “אדוני האוויר” (באדיבות +Apple TV)

אחרי שהביאו לנו את המיני-סדרות האהובות “אחים לנשק” ו“הפסיפיק”, המפיקים סטיבן ספילברג, טום הנקס וגארי גוצ’מן חוזרים למסך הטלוויזיה עם סדרת מלחמה חדשה בשם “אדוני האוויר” (Masters of the Air), שפעם נוספת תראה סיפור ייחודי של לוחמי מלחמת העולם השנייה.

“אדוני האוויר” מבוססת על ספרו של דונלד ל. מילר, ועוסקת בצוות חיל האוויר האמריקני האחראי על הפצצות אוויריות כנגד הנאצים במלחמה.

מתוך
מתוך “אדוני האוויר” (באדיבות +Apple TV)

הטריילר מתחיל כאשר רב סרן באק (אוסטין באטלר, “אלביס”) וחבריו ליחידה צופים ביראת כבוד בשמיים מלאי הפצצות. השמיים המוארים בכתום יוצרים נוף כמעט יפהפה אם שוכחים מה המשמעות הזוועתית שמאחורי האורות.

חיילי היחידה התגייסו מכל רחבי ארה”ב כדי להעלות הילוך בלחימה ולמוטט את שלטונו של היטלר בזירה הביתית שלו. עבורם זוהי כמעט משימת התאבדות, אך באק משוכנע כי הוא מסוגל להוביל את חייליו לנצחון, אפילו אם כל הסיכויים כנגדם.

במהלך הלחימה הגדוד המכונה “100 המדממים” יתמודדו עם תנאים של קור מקפיא, מחסור בחמצן ופחד משתק של לחימה בגובה 25 אלף רגל. הסדרה תציג את המחיר שמשלמים החיילים עבור עזרתם לנצח את המלחמה – בין אם מוות, פציעה או צלקות רגשיות שישארו עימם לכל החיים.

מתוך
מתוך “אדוני האוויר” (באדיבות +Apple TV)

את הסדרה כתב תסריטאי “אחים לנשק” ג’ון אורלוף, כאשר על כסא הבמאי יושבים לאורך העונה שמות מרשימים כמו קארי פוקונגה (“לא זמן למות”), טימות’י ואן פאטן (“הסופרנוס”, “משחקי הכס”) והצמד ריאן פלק ואנה בודן (“קפטן מארוול”).

אל צוות השחקנים יצטרפו בארי קוגן (“רוחות אינישרין”), קאלום טרנר (“חיות הפלא: הפשעים של גרינדלוולד”), שוטי גאטווה (“חינוך מיני”), בן רדקליף (“המכשף”), אנתוני בויל (“טטריס”) ודיוויד שילדס (“מראה שחורה”).

שני הפרקים הראשונים של הסדרה יעלו לצפייה באפל tv פלוס החל מה-16 בינואר, 2024. לאחר מכן תשודר בשידור שבועי בכל יום שישי.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים