אינטל מציגה את Thunderbolt Share – חיבור בין מחשבים עם כבל בודד

טכנולוגיית ה-Thunderbolt Share (מקור אינטל)

אינטל (Intel) הציגה היום (ד’, 15.5) את ה-Thunderbolt Share, פתרון טכנולוגי חדש המתבסס על טכנולוגיית ה-Thunderbolt של החברה ומאפשר למשתמשים לחבר בצורה פשוטה בין שני מחשבים עם כבל בודד המאפשר לשפר את העבודה והפרודקטיביות ואפשרות להעברת קבצים ומהירה ומאובטחת לצד שיתוף התצוגה והציוד ההיקפי בין המחשבים.

טכנולוגיית ה-Thunderbolt של אינטל פותחה במעבדות החברה בישראל ומציעה כיום פתרון העברת מידע במהירות גבוהה של עד 120Gbps בתקן ה-Thunderbolt 5 העדכני ומשלב מספר תקנים שונים, בהם DisplayPort 2.1, PCIe 4.0 ו-USB4 v2 ואף יכולת לטעינה של עד 240W.

לשתף טוב יותר עם Thunderbolt Share

כעת אינטל מציגה דרך חדשה לנצל את חיבור ה-Thunderbolt עם טכנולוגיית Thunderbolt Share המאפשרת לחבר בין מחשבים באמצעות כבל בודד, שיאפשר לשתף את התצוגה, המקלדת והעכבר בין שני המחשבים.

בנוסף, תאפשר הטכנולוגיה לשתף קבצים במהירות על ידי גרירה ושחרור של הקבצים בין המחשבים, או במילים אחרות, זוהי דרך חדשה לעבוד על מספר מחשבים בו-זמנית עם אפשרות לשתף ציוד היקפי ומשאבים בין משתמשים באמצעות חיבור מאובטח.

טכנולוגיית ה-Thunderbolt Share (מקור אינטל)
טכנולוגיית ה-Thunderbolt Share (מקור אינטל)

ג’ייסון זילר, סגן נשיא ומנהל כללי של חטיבת קישוריות הלקוחות באינטל, אמר:

אנו נרגשים להמשיך להוביל את התעשייה בפתרונות קישוריות עם Thunderbolt. Thunderbolt Share מגשים את שאיפתנו להביא פתרונות חדשניים לשוק ולספק חוויות חדשות למשתמשים. כעת, משתמשים יכולים לגשת בצורה חלקה ממחשב אחד למשנהו במהירות מדהימה, מה שמשנה לחלוטין את אופן העבודה והיעילות.

גרסת הדגמה לתוכנת ה-Thunderbolt Share
גרסת הדגמה לתוכנת ה-Thunderbolt Share

טכנולוגיית ה-Thunderbolt Share החדשה של אינטל תהיה זמינה במחשבים ואביזרים ממגוון יצרנים, דוגמת לנובו, אייסר, MSI, רייזר ועוד במהלך 2024. לשם שימוש ב-Thunderbolt Share יש צורך בחיבור Thunderbolt 4/5.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים