טיקטוק תאפשר העלאת סרטונים באורך של שעה (בטא)

לוגו TikTok

טיקטוק (TikTok), פלטפורמת הסרטונים ה”לא כל כך קצרים”, צפויה להגדיל פעם נוספת את אורכם של הסרטונים אותם ניתן לפרסם בפלטפורמה, כאשר צילום מסך מגרסת בטא חדשה חושף כי החברה צפויה להציע לראשונה למשתמשיהלהעלות סרטונים ארוכים באורך של שעה.

בעוד שטיקטוק הצליחה לסחוף אחריה את ההמונים עם פורמט שאhפשר פרסום סרטונים קצרים של 15 שניות בלבד, הפלטפורמה הגדילה את אורך הסרטונים במהלך השנים ל-3 דקות ב-2021 ו-10 דקות ב-2022, כאשר כחלק מהמשתמשים אף קיבלו אפשרות לפרסום סרטונים של 30 דקות מוקדם יותר השנה.

כעת, פרסום חדש של יועץ הרשתות החברתיות Matt Navarra חושף כי טיקטוק מתכננת לעשות את הקפיצה הגדולה הבאה ולהציע למשתמשיה אפשרות לפרסם סרטונים ארוכים של שעה, פי 6 ממגבלת ה-10 דקות הנפוצה יותר כיום.

העדכון יהפוך את הפלטפורמה למתחרה ישירה בפלטפורמות שיתוף וידאו אחרות ובראשן יוטיוב, המועדפת עבור משתמשים המעוניינים לפרסם תכנים ארוכים ללא הצורך לחלק אותם למספר סרטונים כפי שנעשה לרוב בטיקטוק.

טיקטוק תאפשר פרסום סרטונים של שעה (מקור Matt Navarra)
טיקטוק תאפשר פרסום סרטונים של שעה (מקור Matt Navarra)

הבעיות של טיקטוק בארה”ב

יש לציין כי טיקטוק נמצאת בימים אלו במלחמה מול הממשל האמריקאי על המשך פעילותה בארה”ב, זאת לאחר העברת חוק ה-PAFACA (ר”ת Protecting Americans from Foreign Adversary Controlled Applications Act) שנועד לחייב את ByteDance, חברת האם של טיקטוק, להפסיק את הפעילות שלה בארה”ב או למכור את פעילותה בארה”ב על מנת להמשיך ולהפעיל את הפלטפורמה.

טיקטוק לא פרסמה צפי זמינות לאפשרות העלאת הסרטונים הארוכים החדשה של החברה, אך ניתן לצפות כי הגעת האפשרות לגרסאות הבטא של האפליקציה מעידה על כך שההשקה הרשמית של הפיצ’ר אינה רחוקה מדי.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים