הוכרזו: Galaxy Buds 3/3 Pro – אוזניות TWS מסננות רעשים עם עד 30 שעות שימוש

Galaxy Buds 3 Pro (צילום: רונן מנדזיצקי)

סמסונג (Samsung) הכריזה היום (ד’, 10.7) באירוע ה-Galaxy Unpacked 2024 על אוזניות ה-Galaxy Buds 3 ו-Galaxy Buds 3 Pro, הדור הבא של האוזניות מסננות הרעשים שלה, המגיע עם איכות שמע וסינון רעשים (ANC) משופרים, עמידות טובה יותר למים ואבק בתקן IP57, תמיכה בפיצ’רי Galaxy AI מתקדמים וזמן שימוש ארוך של עד 30 שעות בשני הדגמים.

אוזניות ה-Buds 3 ו-Buds 3 Pro החדשות של סמסונג מחליפות את דגמי ה-Buds 2 ו-Buds 2 Pro הקודמים, כאשר סמסונג משנה באופן דרסטי את עיצוב האוזניות לתאימות טובה ונוחה יותר לאוזני המשתמש ו“רגלית” (Stem) משולשת חדשה, המשמשת לתפעול האוזניות עם אפשרות לצביטה או החלקה על החלק החיצוני, המשמש במקרה של ה-Buds 3 Pro גם להצגת מידע בזכות פס לד מובנה עליו המשתמש יכול לשלוט.

בעוד שבמבט ראשון עיצוב אוזניות ה-Galaxy Buds 3 נראה דומה, דגם ה-Buds 3 Pro הבכיר יותר מגיע עם מתאמי סיליקון, שנועדו לאטום את האוזן בצורה טובה יותר ולספק חווית שמע משופרת עם שימוש בצמד מגברים ודרייברים (10.5 מ”מ + 6.1 מ”מ) ומערך של שלושה מיקרופונים לסינון רעשים של עד 33 דציבל, בהשוואה ל-29 דציבל בדור הקודם.

לעומתן, אוזניות ה-Galaxy Buds 3 הרגילות מגיעות בעיצוב פתוח יותר ונועדו לשבת בתוך אוזני המשתמש מבלי לחסום לגמרי רעשי הסביבה, כאשר הן כוללות דרייבר 11 מ”מ בודד.

Galaxy Buds 3 Pro (צילום: רונן מנדזיצקי)
Galaxy Buds 3 Pro (צילום: רונן מנדזיצקי)

גם מארז הנשיאה והטעינה של שני הדגמים עבר רענון עיצובי משלו על מנת להתאים לצורה החדשה של האוזניות, עם חלק עליון שקוף למחצה המאפשר לראות את האוזניות כאשר הן נמצאות בתוך המארז, חלק אותו ניתן לפתוח כלפי מעלה על מנת לשלוף את האוזניות לצורך השימוש בהן.

שני הדגמים תומכים בפיצ’רי ה-Galaxy AI של סמסונג, עם תמיכה בהפעלה קולית של ביקסבי והעוזרת של גוגל ותמיכה בפיצ’ר ה”מתורגמן” (Interpreter) לתרגום בזמן אמת ממגון שפות שונות (ללא תמיכה בעברית כרגע) באמצעות מכשירי ה-Galaxy של החברה והשמעת התרגום ישירות לאוזני המשתמש.

בנוסף, שני הדגמים מגיעים עם עמידות IP57 משופרת למים ואבק בהשוואה לדורות הקודמים, לצד קישוריות בלוטות’ 5.4 עדכנית, התומכת בפיצ’ר ה-Auracast לשיתוף השמע עם מספר משתמשים בו זמנית, תמיכה בקודק ה-SSC UHQ היעודי של סמסונג להעברת שמע 24bit/96kHz, קודק הנתמך בדגמי הגלקסי S23 וגלקסי Fold/Flip 5 ומעלה ובקודק ה-SSC HiFi הנתמך בדגמי Galaxy קודמים.

מבחינת זמן הסוללה שלהן, אוזניות ה-Galaxy Buds 3 יציעו עד 5 שעות שימוש בטעינה אחת ועד 24 שעות שימוש יחד עם מארז הנשיאה והטעינה שלהן עם סינון רעשים פעיל או עד 6 ו-30 שעות, בהתאמה, ללא סינון רעשים.

דגם ה-Galaxy Buds 3 Pro הבכיר יותר יציע עד 6 שעות שימוש בטעינה אחת ועד 26 שעות שימוש יחד עם מארז הנשיאה עם סינון רעשים פעיל, ועד 7 ו-30 שעות בהתאמה ללא סינון רעשים.

אוזניות ה-Galaxy Buds 3 ו-Galaxy Buds 3 Pro החדשות של סמסונג יהיו זמינות למכירה בארץ במחיר של 649 ו-899 ש”ח בהתאמה.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים