סוני מודיעה על אירוע הכרזה ב-4 בספטמבר, בואו של Honami?

sony-ifa-2013ביום שישי, ה-6 בספטמבר, יפתחו דלתותיה של תערוכת IFA הותיקה המתקיימת מדי שנה בברלין בירת גרמניה. כמו בכל אירוע גדול, את התערוכה יפקדו שלל חברות שינסו לזכות בכמה שיותר תשומת לב מהעיתונאים והמבקרים השונים שיגיעו מכ-80 מדינות ברחבי העולם. בכדי לקבל את מלוא תשומת הלב, יהיו כרגיל גם כמה חברות שיקיימו אירועים בימים שלפני התערוכה – ביניהן סוני, שהודיעה על קיומו של אירוע הכרזה ביום רביעי, ה-4 בספטמבר.

אם התאריך נשמע לכם מוכר, אין זה מקרי – באותו היום צפויה סמסונג על פי השמועות לחשוף באופן רשמי את המכשיר השלישי בסדרת הפאבלטים Galaxy Note, זאת במסגרת אירוע Unpacked המסורתי שלה לפני פתיחתה של תערוכת IFA.

פרט למידע על מועד ומקום האירוע, סוני לא מציינת על ההזמנה מה בדיוק אנחנו צפויים לראות בברלין, אולם הגרפיקה המעטרת את ההזמנה היא זו המאפיינת את ליין מכשירי ה-Xperia של החברה, כך שייתכן ונראה את הסדרה ממשיכה להתרחב. נזכיר כי בשנה שעברה חשפה סוני באותה תערוכה לא פחות מחמישה מכשירים חדשים – Xperia J, Xperia T, Xperia TX, Xperia V ו-Xperia Tablet S.

היכונו לבואו של Honami

Honami_UI_1אחרי שבחודש שעבר חשפה את מכשיר הפאבלט הראשון שלה, Xperia Z Ultra, סוני נערכת בימים אלו להשקתו של Xperia i1 Honami (שם קוד), מכשיר סמארטפון שישים דגש על תחום הצילום הסלולרי בו הצטיינה החברה בעברה כשעוד פעלה בהרמוניה לצידה של אריקסון. יחד עם i1 Honami מקווה סוני להתעלות על הצלמים של מתחרותיה – Galaxy S4 Zoom של סמסונג ו-Lumia 1020 של נוקיה.

מפרטו של i1 Honami, על פי השמועות: מסך 5 אינץ’ Full HD 1080p, פלטפורמת Snapdragon 800 עם מעבד מרובע-ליבות 2.3GHz, עמידות בפני מים ואבק, חיישן אינפרה-אדום וכמובן מצלמת 20 מגה-פיקסל עם יכולת צילום וידאו ברזולוציית 4K ואפליקציית צילום עשירה. מערכת ההפעלה תהיה אנדרואיד Jelly Bean 4.2.2 עם ממשק משתמש משופר של סוני.

(מקור – Xperia Blog)

השוואת מפרטים