אפליקציית וואטסאפ למחשב האישי

אפליקציית וואטסאפ למחשב האישי (קרדיט: WhatsApp)

וואטסאפ משיקה אפליקציה ייעודית למחשבי ווינדוס ומקינטוש

וואטסאפ היא אחת מאפליקציות ההודעות בעלת מספר המשתמשים הגבוה ביותר בעולם עם מעל ממיליארד משתמשים העושים שימוש פעיל באפליקציה מידי חודש. עם מספרים גבוהים אלה קשה לרצות את כולם, אבל ב-WhatsApp בכל זאת מנסים. כעת השיקה החברה, הנמצאת בבעלותה של פייסבוק, אפליקציה ייעודית למחשבים אישיים.

אפליקציית וואטסאפ למחשבים אישיים לא מביאה עימה בשורה של ממש. עם הפעלתה הראשונה יגלו כל משתמשי השירות ה"ותיק" Whatsapp Web כי מדובר בממשק הזהה לחלוטין לזה אותו למדו להכיר מאז הושק שירות צד הדפדפן בינואר 2015. הפעלתו מתבצעת דרך לשונית Whatsapp Web באפליקציה בסמארטפון וממש כמו השירות הזמין בדפדפן, גם כאן מדובר בשלוחה של אפליקציית הסמארטפון בלבד ולא בשירות מלא המסוגל לפעול באופן עצמאי.

דרך האפליקציה תוכלו לשלוח הודעות, תמונות, סרטונים ומסמכים לחברים ולקבוצות ולקבל הודעות מתפרצות למחשב דרך מערכת ההתראות במערכת ההפעלה. עיקר השינוי כאן הוא היכולת לשמור על וואטסאפ ברקע ללא צורך בהשארת חלון הדפדפן פתוח, פונקציה שככל הנראה מהווה את הסיבה העיקרית להשקת האפליקציה הייעודית לשירות ההודעות הפופולרי.

האפליקציה זמינה להורדה עבור מחשבים תומכי ווינדוס, החל מגרסת Windows 8, כאשר גם מחשבי המקינטוש מקבלים גרסה משלהם, זו תומכת במערכת ההפעלה OS X החל מגרסה 10.9 (Mavericks). לשם הפעלת האפליקציה, יש תחילה לפתוח אותה על המחשב האישי ולאחר מכן לסרוק את קוד ה-QR המופיע על גבי מסך המחשב דרך האפליקציה בסמארטפון. את סורק הברקוד ניתן למצוא בהגדרות האפליקציה בסמארטפון תחת לשונית Whatsap Web.

להורדת האפליקציה (Windows או Mac OS X) – לחצו כאן.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות