שלט Huawei

צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי

וואווי עשויה להציג בקרוב סמארטפון עם זיכרון אחסון פנימי בנפח 512GB

עד לפני כעשור, עם ההכרזה על מכשירי האייפון הראשונים ותחילת עידן הסמארטפונים המודרני, נאלצו להסתפק מכשירי הסלולר שלנו ברכיבי אחסון פנימי שעמדו, במקרה הטוב, על 8 גיגה-בייט, ובמקרים מעט פחות טובים גם נעו סביב 2-4 גיגה-בייט.

מאז, התעצמותו האדירה של שוק הסלולר והתגברות שוק צריכת/יצירת התוכן על גבי הסמארטפונים, הביאה את היצרניות להגדיל את נפחי האחסון המובנים של מכשירי הסלולר באופן משמעותי. כיום, זיכרון אחסון בסך 64GB הפך לסטנדרט החדש, כאשר מכשירים בעלי זיכרון אחסון בסך 128 ו-256 גיגה-בייט הגבירו נוכחותם בשוק גם כן.

הצצה לאחור
כעת, נראה כי יצרנית הסמארטפונים וואווי מעוניינת לקחת את נושא זה צעד אחד קדימה, ולהשיק בקרוב סמארטפון שיזכה לקבל זיכרון אחסון פנימי בעל נפח של 512GB. כך עולה מתוך בקשה שהגישה היצרנית למשרד התקשורת הסיני (TENAA) לאישור סמארטפון בעל שם הדגם NEO-AL00, ונחשפה במהלך הימים האחרונים.

מכיוון שוואווי כבר הספיקה להגיש ל-TENAA בקשה לאישור הסמארטפון, ניתן להניח כי המכשיר עשוי להפוך לרשמי בקרוב מאוד. באופן לא כה מקרי, מתכננת היצרנית להכריז ביום שלישי הקרוב, ה-27.3, על סדרת מכשירי הדגל הבאה בייצורה – Huawei P20.

בהתאם לכך, ייתכן מאוד כי אחד מדגמי הסדרה (סביר כי מכשיר ה-Huawei P20 Pro בוריאציה היקרה ביותר), עשוי להביא עימו את נפח האחסון העצום – זאת בפעם הראשונה בשוק הסמארטפונים הבינלאומי. עוד עולה מתוך הבקשה שהגישה וואווי, כי דגם זה יציע למשתמשיו זיכרון RAM בסך 6GB.

מקורות
GSM Arena
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות