אידריס אלבה מתוך "המגדל האפל" (תמונה באדיבות Sony Pictures)

אידריס אלבה מתוך "המגדל האפל" (תמונה באדיבות Sony Pictures)

אידריס אלבה יצטרף לסרט הספין אוף למהיר ועצבני "הובס ושו" לצד דוויין ג'ונסון וג'ייסון סטיית'האם

השחקן אידריס אלבה (Idris Alba) יצטרף לקאסט השחקנים של "הובס ושו" (Hobbs and Shaw), סרט הספין אוף הראשון לסדרת סרטי מהיר ועצבני בו יחברו יחד שתי דמויות שלרוב היו יריבות זו של זו – לוק הובס בגילומו של דוויין ג'ונסון (Dwayne Johnson) ודקארד שו, אותו מגלם ג'ייסון סטיית'האם (Jason Statham).

אלבה, המוכר מסדרת סרטי מארוול כדמות "היימדל" ומסדרת הטלוויזיה של ה-BBC, לות'ר, יצטרף לג'ונסון וסטיית'האם כנבל של הסרט. אלבה תפס תפקידים מרכזיים ומשניים כאחד בסרטי אקשן, כך שלא יהיה זר לתפקיד בסרט ספין אוף למהיר ועצבני אשר צפוי להיות עמוס באקשן גם כן.

פרט לסרטי מארוול והסדרה לות'ר, בהם הוא משחק דווקא את האיש הטוב, ראינו את אלבה לאחרונה גם בשתי דמויות של נבלים. האחת הינה דמותו של "קראל" בסרט סטארטרק: אל האינסוף (Star Trek: Beyond) מ-2016 והשנייה דמותו של שיר-חאן הטיגריס בסרט ספר הג'ונגל (The Jungle Book), לו הלווה אלבה את קולו כמדבב.

את "הובס ושו" יביים דיוויד ליטץ' (David Leitch), שביים את דדפול 2, פצצה אטומית עם שרליז ת'רון ושימש כבמאי משותף ללא קרדיט בסרט ג'ון וויק הראשון. כריס מורגן (Chris Morgan), שכתב את התסריטים לסרטי מהיר ועצבני, יכתוב את התסריט גם לסרט זה.

הסרט "הובס ושו" יגיע לבתי הקולנוע בארה"ב ב-26 ביולי, 2019.

מקורות
Variety
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות