צפו בטיזר הראשון לרימייק של מלך האריות

דיסני (Disney) שחררה סוף סוף את מה שמיליוני מעריצים ציפו לו בכסיסת ציפורניים – טיזר קצר לחידוש הקרב ובא של "מלך האריות" (The Lion King). הטיזר, שאורכו דקה וחצי, לא עושה דבר מלבד להציף מחדש זכרונות לאחד מהסרטים החשובים, האהובים והמשפיעים ביותר של דיסני בכל הזמנים.

הטיזר מראה שחזורים מדויקים של רגעים מהסרט המקורי, בעיקר מהפתיחה המפורסמת שלו, אך בתלת מימד ריאליסטי לחלוטין – בדומה לזה שהיה בחידוש האחרון ל"ספר הג'ונגל". הסרט מבוים גם על ידי ג'ון פאברו (Jon Favreau), שביים את "ספר הג'ונגל" המדובר, כך שחיות-מחשב ריאליסטיות הופכות בהדרגה למומחיות בשבילו.

ברקע אפשר לשמוע את קולו של ג'יימס ארל ג'ונס (James Earl Jones), שחוזר לדובב את מופאסה אחרי 25 שנים. זה הקול היחידי ששומעים בטריילר מעבר לשירת הזולו המפורסמת מ"מעגל החיים", אבל כמו בכל פרסומת שקשורה לסרט, דיסני זוכרת להציג רשימה של קאסט המדובבים שאנחנו נשמע בסרט, שהוא אחד הקאסטים המרשימים ביותר שהיו לדיסני אי פעם.

בין המדובבים נזכה לשמוע את דונלד גלובר (Donald Glover) בתפקיד סימבה, ביונסה (Beyonce) בתפקיד נאלה, צ'יווטל אג'יופור (Chiwetel Ejiofor) בתפקיד סקאר, ג'ון אוליבר (John Oliver), קיגן-מייקל קי (Keegan-Michael Key), סת' רוגן (Seth Rogen), ועוד.

"מלך האריות" החדש צפוי לעלות למסכים בארצות הברית ב-24 ביוני 2019.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות