כאל משיקה את CalPay – שירות תשלומים ללא מגע מהמכשיר הסלולרי

שירות התשלומים ללא מגע CalPay (מקור יחצ)

חברת האשראי כאל מצטרפת למהפכת התשלומים ללא מגע בישראל ומשיקה את CalPay, שירות תשלומים דיגיטלי חדש המאפשר לבצע תשלומי אשראי ללא מגע באמצעות המכשיר הסלולרי, שיהיה זמין בשלב הראשון ללקוחות כאל המחזיקים בכרטיס אשראי מסוג ויזה ומשתמשים במכשירי אנדרואיד. המשתמשים בשירות יוכלו לבצע תשלום ללא מגע בכ-15,000 עסקים בישראל התומכים בתקן EMV.

שנת 2020 ומגפת הקורונה (COVID-19) משנות את שוק התשלומים ללא מגע בישראל, כשחברת כאל ושירות ה-CalPay החדש שלה מצטרפים לישראכרט עם שירות ה-ANYPAY ושירות התשלומים של מקס (MAX) כפתרונות התשלום ללא מגע של חברות האשראי. פתרונות המצטרפים לשירותי צד ג’ דוגמת ה-GARMIN PAY של גרמין שהיה שירות התשלומים ללא מגע הראשון בישראל, כאשר רבים מחכים לכניסה הקרובה של שירות ה-Apple Pay של אפל לישראל לאחר שהגיעה להסכמים עם המערכת הפיננסית בארץ.

בדומה לשירותי התשלום ללא מגע האחרים, תשלום ה-CalPay יבוצע באמצעות האפליקציה הסלולרית של כאל במסופי אשראי התומכים בטכנולוגיית ה-EMV לאחר אישור המשתמש באמצעות טביעת אצבע, זיהוי פנים או קוד סודי אותו הוא יגדיר. בשלב הראשוני השירות יהיה זמין למשתמשי אנדרואיד בלבד, המחזיקים בכרטיס כאל מסוג ויזה, ובהמשך גם עבור כרטיסי מאסטרקארד. בשלב מאוחר יותר השירות יתמך גם במכשירי האייפון של אפל עם כניסת ה-Apple Pay לישראל.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

שירות התשלומים ללא מגע CalPay (מקור יחצ)

לוי הלוי, מנכ”ל כאל, מסר:

CalPay הינו אמצעי תשלום דיגיטלי מתקדם שיאפשר ללקוחות כאל ליהנות מתשלום באופן פשוט, נוח ובטוח המונע בימים אלו צורך במגע מיותר. תשתית הטוקניזציה ומעבר השוק ל-EMV, יאפשרו להציע ללקוחותינו חווית לקוח יוצאת דופן ופתרונות חדשניים ומתקדמים בהמשך הדרך.

ברק מלניק, מנכ”ל Visa בישראל מסר:

חברת Visa שמחה לשתף פעולה עם כאל בהשקת שירות התשלום בנייד CalPay. ההשקה מהווה עוד חלק במגמת המעבר לדיגיטציה בעולם התשלומים, תוך שהיא מספקת פלטפורמה קלה ובטוחה למשתמשי התשלומים ללא מגע במיליוני בתי עסק בישראל וברחבי העולם.

על מנת להשתמש בשירות ה-CalPay החדש יש להשתמש באפליקציית ה-Cal הסלולרית של החברה למכשירי אנדרואיד. לרגל ההשקה, כאל תעניק 10% החזר על הקניות במהלך חודש ספטמבר למשלמים באמצעות CalPay עד לסכום כולל של 100 ש”ח.

ממצב בו לא היו פתרונות תשלום ללא מגע בישראל, אנו עוברים ישירות למצב בו יש שירות תשלום נפרד לכל חברת סלולר, בנוסף לפתרונות צד ג’ דוגמת ה-Garmin Pay, שהיה אולי השירות הראשון, אך בטוח שלא האחרון שהופך להיות זמין השנה בארץ.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים