שיחות ועידה ב-Microsoft Teams (מקור מיקרוסופט)

עדכון ל-Microsoft Teams מוסיף לתחרות בזום עם שיחות של עד 300 איש ל-24 שעות

מיקרוסופט (Microsoft) הכריזה על עדכון לשירות ה-Microsoft Teams העסקי של החברה, ההופך אותו למתחרה משמעותי יותר מבעבר לשירות שיחות הוידאו הפופולרי זום, כאשר החברה מוסיפה אפשרות לבצע שיחות של עד 300 משתתפים באורך מקסימלי גבוה במיוחד של עד 24 שעות, כל זאת ישירות מהדפדפן וללא צורך בחשבון יעודי.

שנת 2020 תיזכר על ידי רבים כשנה בה תחום שיחות הוידאו הפך להיות הדבר הלוהט ביותר כתוצאה ממשבר הקורונה (COVID-19) העולמי, משבר שהעלה לתודעתם של רבים את אפליקציית הזום (Zoom), ואיתה את שלל הפתרונות המתחרים דוגמת העדכון של פייסבוק ל-Messenger ו-Messenger Rooms, ה-Google Meet של גוגל או Meet Now של סקייפ, כאשר עכשיו גם מיקרוסופט מנסה להגדיל את נוכחותה בתחום עם העדכון החדש ל-Microsoft Teams העסקי שלה.

Microsoft Teams נוצר בתור פתרון ארגוני לתחום העיסקי בעיקר, ועם העדכון כעת מיקרוסופט הופכת אותו למתחרה משמעותי אף יותר לזום, כאשר היא תאפשר לבצע שיחות של 24 שעות עם עד 300 משתתפים, מתוכם ניתן יהיה להציג 49 יחדיו על המסך. השינוי הגדול מגיע בדמות העובדה כי רק יוזם השיחה יצטרך להתחיל אותה דרך חשבון Microsoft Teams המוצע בחינם ברשת או דרך חשבון יעודי, ואילו שאר המשתתפים יוכלו להתחבר לשיחה ללא צורך בהתקנה של אפליקציה או חשבון אחר, אלא באמצעות קבלת קישור מיוחד שיופק על ידי יוזם השיחה.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

התחלת שיחת וידאו ב-Microsoft Teams

ניתן להתחיל שיחות וידאו ב-Microsoft Teams דרך האפליקציות היעודיות של מיקרוסופט, או האתר המקוון היעודי.

מקורות
microsoft
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות