שירות Google Meet (מקור גוגל)

שירות שיחות הוידאו Google Meet של גוגל הופך להיות חופשי לשימוש

| יום חמישי, 30 באפריל 2020, 11:31 | טכנולוגיה, תוכנה ואינטרנט

חברת גוגל (Google) הכריזה כי תעניק גישה חופשית לשירות ה-Google Meet, לשעבר Google Hangouts Meet, שירות שיחות הוידאו היעודי של החברה בעבור הלקוחות העסקיים שיהפוך לפתוח בפני הקהל הרחב בחודש הקרוב ויקנה אפשרות נוספת לביצוע שיחות ועידה בוידאו.

המהלך החדש של גוגל מצטרף למגמה הכללית של שירותי שיחות הוידאו בתקופת הקורונה (COVID-19) הנוכחית. העליה המטאורית של אפליקציית הזום (Zoom) גרמה ללא מעט חברות להרחיב השירותים הקיימים שלהן במטרה להילחם בפופולריות של זום, כאשר Skype השיקה את ה-Meet Now, פייסבוק השיקה את ה-Messenger Rooms והגדילה את כמות האנשים בשיחות וידאו בוואטסאפ, כאשר בנוסף גם טלגרם מתכננת להשיק בקרוב אפשרות לשיחות וידאו.

שירות ה-Google Meet יחל להיות זמין למשתמשי Gmail שיוכלו לגשת אליו בכתובת meet.google.com, כאשר הם יוכלו ליהנות משיחות וידאו של עד 100 אנשים עם אפשרות לשיתוף מסכים ותמלול חי לשיחה. בעוד בשלב הראשון לא תהיה מגבלה כלל על אורך השיחה, החל מחודש אוקטובר אורך השיחות יוגבל ל-60 דקות בלבד.

שירות Google Meet (מקור גוגל)

בעבור משתמשים עסקיים שאינם משתמשים בשירות ה-G Suite העסקי של גוגל, החברה הציגה בנוסף את G Suite Essentials, גרסה "רזה" לשירות שתאפשר גישה לשירותים נוספים המכוונים לעסקים, כמו הקלטת שיחות וידאו, כמות משתמשים גדולה יותר וכו', שירות שינתן בחינם עד ה-30.9 ועדיין לא קיבל תמחור רשמי מהחברה.

בסופו של יום, ה-Google Meet הוא אפשרות נוספת בתחום שיחות ועידת הוידאו, תחום שהפך לפופולרי בתקופה הנוכחית, כאשר ניתן לצפות כי עד סוף המשבר הנוכחי נזכה לעוד כמה שירותים שמיועדים להתחרות בפופולריות של זום במגזר הביתי.

מקורות
google
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות