דיסקורד מצטרפת לשיגעון הצ’אטים הקוליים של קלאבהאוס

Discord

אפליקציית הצ’אטים הקוליים קלאבהאוס (Clubhouse) ממשיכה “לשגע” את עולם הרשתות החברתיות, כאשר הפעם נראה כי דיסקורד (Discord) תהיה החברה הבאה שתציג אלטרנטיבה משלה לקלאבהאוס בדמות האפשרות לפתיחת “ערוץ במה” (Stage Channel) שיאפשר למשתמשים להקשיב לדובר מרכזי אחד או מספר דוברים מצומצם.

למרות שלא רבים בארץ מכירים את אפליקציית דיסקורד, מדובר באחת מהפלטפורמות החברתיות הפופולריות בעולם כיום, עם התמקדות בקהל הגיימרים, המאפשרת ביצוע שיחות VoIP קוליות, חדרי צ’אט מבוססי טקסט ועוד. עכשיו נראה כי גם דיסקורד מתכננת להצטרף ל”שיגעון” הצ’אטים הקוליים שהחל עם אפליקציית הקלאבהאוס, והכה גלים בכלל הרשתות החברתיות הקיימות, המפתחות בימים אלה גרסאות משלהן לקלאבהאוס, ובהן פייסבוק, אינסטגרם, טלגרם, טוויטר ועוד.

בעוד שכבר היום קיימת אפשרות לביצוע שיחות קוליות וחדרי צ’אט קוליים בדיסקורד, לא מדובר בפתרון דומה לקלאבהאוס המאפשר לכמות משתמשים גדולה להקשיב לדובר ספציפי עם יכולת הוספה של אנשים לשיחה. עדכון בטא חדש שהגיע לאחד ממשתמשי דיסקורד הראה אפשרות חדשה לפתיחת “ערוץ במה” (Stage Channel), המיועד להיות המענה של דיסקורד לקלאבהאוס בנוף לערוצי הטקסט, אודיו והודעות הקיימות בדיסקורד, כאשר משתמשים יוכלו לבקש רשות “להצטרף לשיחה” הקולית שתתרחש על “הבמה הוירטואלית” בערוץ היעודי.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

“ערוץ במה” בדיסקורד (מקור XDA)

אפשרות יצירת ה-Stage Channel עדיין איננה פעילה בדיסקורד, כאשר אין מידע ספציפי על צפי הפעלה לפיצ’ר החדש על ידי החברה. האפליקציה עצמה זמינה במגוון פלטפורמות, בהן גם למכשירי iOS ואנדרואיד.

כמו שיצא לנו לומר מספר פעמים בעבר, אפליקציית קלאבהאוס ותחום חדרי הצ’אטים הקוליים הפך לדבר החם הגדול כיום בתחום הרשתות החברתיות, כאשר עוד ועוד חברות יוצרות פתרונות משלהן לקלאבהאוס. מה שנותר לשאול הוא מי תהיה החברה הבאה שתנסה להצטרף לטרנד הפופולרי והאם קלאבהאוס תצליח לעמוד מול התחרות העזה שנפתחה בתחום חדרי הצ’אט הקוליים.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים