נתב HUAWEI WiFi AX3 (Quad-core) (צילום: יאן לנגרמן, גאדג’טי)

וואווי משיקה מגוון מוצרים חדשים בישראל: שעונים חכמים, אוזניות TWS ונתב WiFi 6

חברת וואווי (Huawei) משיקה בארץ מגוון מוצריםחדשים הכוללים את נתב ה-Huawei WiFi AX3 אותו סקרנו לאחרונה, 3 שעונים/רצועות כושר חכמות הכוללים את דגמי ה-Huawei Watch Fit, Huawei Band 6 וה-Huawei Band 4e Active, ולבסוף את אוזניות ה-FreeBuds 4i מסננות הרעשים.

המוצר הראשון והמעניין ביותר בהשקה החדשה הוא נתב ה-Huawei WiFi AX3 (Quad-core) אותו סקרנו באתר עוד בטרם ההשקה שלו בארץ, נתב המיועד עבור משתמשים המעוניינים לשדרג את מהירות ה-WiFi הביתי שלהם עם תמיכה בטכנולוגיית ה-WiFi 6 העדכנית.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

בתחום השעונים/רצועות חכמות אפשר למצוא שלושה דגמים שונים, בהם ה-Huawei Watch Fit המגיע עם מסך 1.64 אינץ’ גדול, מציע יכולת מעקב אחר 96 סוגי פעילות כושר וזמן סוללה של עד 10 ימים. הגרסה הקטנה יותר שלו, ה-Huawei Band 6, מגיעה עם מסך 1.47 אינץ’ וזמן סוללה של עד שבועיים והיא מקבילה למעשה לרצועת ה-Honor Band 6 אותה סקרנו באתר. רצועת ה-Huawei Band 4e Active הבסיסית מגיעה עם מסך מונוכרומטי בגודל 0.5 אינץ’, זמן סוללה של כשבועיים ותג מחיר נמוך במיוחד של פחות מ-100 ש”ח.

שעון Huawei Watch Fit (מקור וואווי)
שעון Huawei Watch Fit (מקור וואווי)

לבסוף אפשר למצוא את אוזניות ה-FreeBuds 4i, אוזניות ה-TWS מסננות הרעשים האחרונות אותן הציגה החברה בתחילת 2021. הן מציעות עד 10 שעות שימוש בטעינה בודדת ועוד כ~4 טעינות נוספות באמצעות מארז הטעינה שלהן.

צבעי אוזניות FreeBuds 4i (מקור וואווי)

מחירים:

  • נתב Huawei AX3-Quad Core WiFi 6 במחיר של 339 ש”ח.
  • שעון חכם Huawei Watch Fit במגוון צבעים במחיר של 489 ש”ח.
  • שעון חכם Huawei Band 6 במחיר של 289 ש”ח.
  • רצועה חכמה Huawei Band 4e Active במחיר של 98 ש”ח.
  • אוזניות Huawei FreeBuds 4i TWS במחיר של 339 ש”ח.

*חלק מהקישורים המופיעים בפוסט קשורים בתכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים