אפל תציג מקבוקים חדשים באירוע הכרזה שיתקיים ב-18.10

אירוע ההשקה של אפל ב-18.10 (מקור אפל)

חברת אפל (Apple) הודיעה כי תערוך אירוע הכרזה על מוצרי חומרה חדשים, שיתקיים בעוד שישה ימים, ביום שני ה-18.10, תחת הכותרת Unleashed, כאשר על פי כל ההערכות הקיימות היא צפויה להכריז במהלך האירוע על ניידי מקבוק חדשים, מחשב מק מיני חדש ואולי אף להציג את הדגם השלישי בסדרת אוזניות האיירפודס.

בעוד שכרגיל אי אפשר לדעת בוודאות אילו מוצרים חדשים תציג החברה במהלך אירוע ההשקה הקרוב, אוסף ההדלפות הרב שהצטבר בשנה האחרונה מצביע באופן די וודאי על השקתם של צמד ניידי מקבוק פרו חדשים ומשופרים עם מסכי 14 ו-16 אינץ’, שצפויים להתבסס על שבב ה-Apple M1X החזק יותר של אפל.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

שמועות אחרות שהגיעו במהלך השנה הציגו גם אפשרות כי אפל תכריז על מחשב מק מיני חדש וחזק יותר מדגם ה-Mac Mini 2020 מבוסס ה-Apple M1 שהושק מוקדם יותר השנה, כאשר בדומה לצמד ניידי המקבוק פרו הצפויים, הוא ישתמש בשבב ה-M1X המשופר. לבסוף, מוצר אחד שאולי יוצג הוא דור ההמשך לאוזניות האיירפודס הפופולריות של החברה, אליהן נחשפנו בהדלפות מוקדמות יותר.

כמו בכל אירוע השקה, קשה לנו לדעת אילו מוצרים בדיוק תציג אפל והאם החברה תפתיע או תאכזב אותנו, אבל מה שאפשר לומר בוודאות בשלב הזה הוא שיהיה אירוע השקה מעניין נוסף לאפל תוך פחות משבוע מהיום. הצטרפו אלינו ב-18.10.2021, אז נדווח על כל המוצרים החדשים שיוצגו באירוע.

השוואת מפרטים