המשחק פורטנייט חוזר למכשירי האייפון דרך שירות GeForce Now

משחק הפורנייט בגרסת טאץ' סלולרית דרך ה-GeForce Now (מקור אנבידיה) משחק הפורנייט בגרסת טאץ’ סלולרית דרך ה-GeForce Now (מקור אנבידיה)

חברת אנבידיה (nvidia) הכריזה על תוכנית בטא חדשה של שירות הזרמת המשחקים GeForce NOW, שתאפשר הפעלה של המשחק פורטנייט (Fortnite) על מכשירי אנדרואיד ומכשירי האייפון מהם הוא הוסר בשנה הקודמת דרך הדפדפן.

GeForce NOW של אנבידיה נחשב לאחד משירותי הזרמת המשחקים הפופולריים כיום בשוק. הוא מאפשר להריץ מגוון רחב של משחקים על פלטפורמות שונות, בהן הטלוויזיות החכמות של סמסונג ו-LG ומכשירי סלולר, כאשר הפעם מדובר על שיתוף פעולה בין אנבידיה ו-Epic ליצירת ממשק טאץ’ חדש למשחק פורטנייט.

הסיבה לדגש המיוחד על פורטנייט בניגוד למשחקים אחרים נעוץ סביב הסכסוך המתוקשר בין חברת Epic, המפתחת של המשחק, ובין אפל וגוגל. הסכסוך החל ב-2020 עם הסרת המשחק מחנויות האפליקציות של גוגל ואפל, מה שהפך ל”חזית” של מפתחי האפליקציות והמשחקים השונים כנגד אפל וגוגל בנושא חנויות האפליקציות של שתי החברות והעמלה אותה הן גובות, דבר שנמצא היום בהליך משפטי שזכה לכינוי “משפט פורטנייט”.

מתוך "פורטנייט" (תמונה: Epic Games)
מתוך “פורטנייט” (תמונה: Epic Games)

יש להדגיש כי בעוד שהמשחק פורנטייט הוסר מחנות האפליקציות של גוגל, הוא עדיין זמין להורדה למכשירי אנדרואיד בדרך אלטרנטיבית, בהורדה ישירה מ-Epic עצמה, כאשר בעבור מכשירי ה-iOS הגישה למשחק מבוצעת דרך דפדפן ה-Safari של אפל. בעוד שמשחק הפורטנייט זמין כבר היום ב-GeForce NOW, מדובר בגרסת המחשב של המשחק ולא בגרסת הסלולר היעודית עם ממשק הטאץ’ החדשה שנוספת לשירות הזרמת המשחקים בבטא.

מדובר על תוכנית בטא ראשונית שזמינה למשתמשים דרך הרשמה לרשימת המתנה ללא צורך במנוי לשירות ה-GeForce NOW בתשלום, והיא פתוחה לכל המשתמשים דרך הקישור הבא.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים