מפלצת חדשה נחשפת בטריילר המלא לעונה 4 של “דברים מוזרים”

דברים מוזרים 4 (תמונה: נטפליקס)

אחרי יותר משנתיים של טיזרים והצצות קצרות, נטפליקס שיחררה סוף סוף את הטריילר המלא לעונה הרביעית של “דברים מוזרים” (Stranger Things) שתסמן את תחילת הסוף לקראת עונת הסיום.

העונה בת 9 הפרקים הארוכים במיוחד תתפצל הפעם לשני חלקים, כנהוג לאחרונה בסדרות הלהיט שנטפליקס מבקשת למתוח. העונה החדשה צפויה לקחת תפנית אפלה יותר, ועל פי יוצרי הסדרה, האחים דאפר, היא תרגיש בוגרת יותר בהתאם לגיל השחקנים שכבר אינם ילדים.

הטריילר נפתח עם קולה המפחיד של מפלצת חדשה שככל הנראה מנהיגה את המפלצות שראינו בסדרה עד כה. כזכור, בעונה הקודמת הסתבר כי הדמגורגנים משתי העונות הראשונות נשלטים למעשה על ידי מפלצת חזקה יותר – ה-Mind Flayer. כעת נראה כי גם מעליה נמצאת מפלצת שלישית ומאיימת אפילו יותר. בהמשך אנו רואים את ההשלכות של העונה הקודמת, כאשר הילדים מפוצלים לראשונה בבתי ספר שונים בערים שונות, ששה חודשים לאחר אירועי הקרב בקניון.

העיר הוקינג עומדת בפתח מלחמה והילדה היחידה שיכולה להוביל לניצחון, אילבן – איבדה את כוחה. הרחק משם, ברוסיה, אנו רואים את השריף הופר חי וקיים ומקווה לעזור למשפחתו וחבריו בכל מחיר, אפילו אם זה הדבר האחרון שיעשה.

לסיום, אנו רואים הצצה קצרה נוספת לבית קריל, הבית המפחיד והרדוף אותו ראינו באחד הטיזרים הקודמים לעונה. הבית שמזכיר יותר סדרה אחרת של נטפליקס, “מי מתגורר בבית היל” (The Haunting of Hill House), מרמז אפילו יותר על הכיוון הבוגר יותר של העונה שתישען יותר על ז’אנר סרטי האימה.

כל חברי הקאסט יחזרו לעונה החדשה, ואליהם יצטרף גם רוברט אנגלונד הלא הוא פרדי קרוגר מסרטי “סיוט ברחוב אלם”. כמו כן יצטרפו עם דמויות חדשות השחקנים ג’יימי קמפבל באוור (“דמדומים”), אדוארדו פרנקו (“חורשות את הלילה”), ג’וזף קווין (“משחקי הכס”), שרמן אוגוסטוס (“אדמת הפקר”) ומייסון דיי (“בוש”).

החלק הראשון של העונה הרביעית של “דברים מוזרים” יעלה לנטפליקס ב-27 במאי. החלק השני צפוי לעלות ב-1 ביולי.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים