מנוי ה-Twitter Blue חוזר עם מחיר גבוה יותר למשתמשי אפל

לוגו טוויטר

טוויטר (Twitter) תחזיר החל ממחר (ב’, 12.12) את האפשרות לרכישת מנויי Twitter Blue בעלות של 8 דולרים בחודש, עם תג מחיר גבוה יותר של 11 דולר למשתמשי אפל שירכשו מנוי מחנות האפסטור ולא דרך אתר טוויטר.

הפיצ’ר המרכזי בהשקה המחודשת יהיה קבלת אימות “וי כחול” לחשבון לאחר תהליך אימות חדש שמציגה החברה, שנועד למנוע שימוש לרעה ברשת החברתית הפופולרית.

למי שפספס את הפיאסקו האדיר של טוויטר, נזכיר כי לאחר שאילון מאסק, מנכ”ל טסלה, רכש את טוויטר, הוא “שדרג” את תוכנית המנויים העונה לשם Twitter Blue עם הוספת אימות זיהוי המעניק ”וי הכחול” אוטומטי לכל מי שישלם עבור המנוי החודשי.

מהלך זה יצר כאוס אדיר, כשחשבונות פיקטיביים ומתחזים החלו לצוץ כמו פטריות לאחר הגשם ולפרסם מידע שגוי ומטעה עד שהחברה ביצעה סיבוב פרסה וביטלה את האימות האוטומטי ואף את האפשרות לרכוש את המנוי עצמו.

עכשיו, לאחר בדק בית ושינויים שבוצעו בטוויטר, החברה הצליחה למצוא פתרון לבעיית האימותים ומחזירה את האפשרות לרכוש את מנוי ה-Twitter Blue בעלות של 8 דולרים לחודש, כאשר משתמשי אפל שירצו להוסיף את המנוי ישירות מתוך חנות האפסטור ולא דרך אתר טוויטר יאלצו לשלם 11 דולר בחודש, וזאת על מנת לשלם את “מס אפל” העומד על 30% כיום. מי שלא ירצו לשלם את המחיר הגבוה יותר יוכלו לבצע את הרישום דרך אתר טוויטר גם אם יש בידם מכשיר של אפל.

מנויי ה-Twitter Blue יוכלו לקבל את ה”וי הכחול” המיוחל לאחר תהליך אימות של החברה הכולל שימוש במספר טלפון מאומת, כאשר כל שינוי של השם, הכינוי או תמונות הפרופיל על ידי המשתמש יובילו להסרה זמנית של ה”וי הכחול” באופן אוטומטי עד לאימות מחדש, וזאת בשביל למנוע מקרי התחזות, הונאה וכד’.

משתמשי שירות ה-Twitter Blue ה”מחודש” יהנו מאוסף גם פיצ’רים הכולל:

  • אפשרות לעריכת ציוצים.
  • העלאת וידאו באיכות 1080p.
  • “מצב קריאה”.
  • תעדוף תגובות, אזכורים וחיפושים למשתמשים בעלי “וי כחול” (בקרוב).
  • תצוגה של 50% מהפרסומות בהשוואה למשתמשים רגילים (בקרוב).
  • פרסום סרטוני וידאו ארוכים יותר (בקרוב).
  • גישה מוקדמת לפיצ’רים חדשים בפיתוח.

מלבד חזרתו של אימות ה”וי הכחול”, טוויטר גם תחל להחליף את תג ה-Official (“רשמי”) שנוסף לאחרונה בשני הצבעים החדשים עליהם הכריזה בחודש שעבר, עם “וי הזהב” המיועד לאימות של חשבונות עסקיים ו”וי אפור” לאימות חשבונות ממשלתיים.

משתמשים יוכלו לרכוש את מנוי ה-Twitter Blue ה”מחודש” החל מיום שני הקרוב (12.12) במחיר של 8 דולר לחודש, או 11 דולר למי שירשם לשירות מתוך מכשירי אפל (כ~27 ו~37 ש”ח בהתאמה).

שירות Twitter Blue היה זמין עד כה עבור משתמשי טוויטר בארה”ב, קנדה, אוסטרליה, ניו-זילנד ואנגליה, כשבשלב זה לא נמסרו פרטים על זמינות השירות במדינות נוספות עבור ההשקה מחדש של השירות שתתקיים מחר (ב’).


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים