לוג’יטק מציגה את מקלדת ה-MX Keys S ועכבר ה-MX Anywhere 3S

סט ה-MX Keys S Combo (מקור לוג'יטק) סט ה-MX Keys S Combo (מקור לוג’יטק)

חברת לוג’יטק (Logitech), הכריזה על צמד פתרונות חדשים בסדרת ה-MX המוכרת של החברה עם עכבר ה-MX Anywhere 3S האלחוטי הזעיר המיועד לשימוש על כל משטח ומקלדת ה-MX Keys S האלחוטית המשודרגת.

יחד עם השניים החברה תציע גם את סט ה-MX Keys S Combo הכולל את המקלדת החדשה, משענת כף יד ועכבר ה-MX Master 3S.

עכבר ה-MX Anywhere 3S

העכבר החדש בסדרת ה-MX Anywhere מגיע כגרסה מעודכנת לעכבר ה-MX Anywhere 3 שהוצג ב-2020, עכבר קומפקטי ונוח יותר לנשיאה לעומת דגם ה-MX Master 3S הגדול יותר, כאשר הדגם החדש מגיע עם 6 כפתורים הניתנים לתכנות ועיצוב סימטרי המתאים למשתמשים ימניים ושמאליים.

העכבר מגיע עם גלגלת ה-Magspeed לגלילה חלקה ומקשי Quiet Click משודרגים ושקטים יותר לצד חיישן אופטי חדש ברמת דיוק של 8000DPI, פי 2 מהדגם הקודם, שיאפשר שימוש בעכבר על גבי כל משטח, כולל זכוכית.

מבחינת זמן השימוש, העכבר יציע עד 70 ימי שימוש בטעינה בודדת וטעינה מהירה המספקת 3 שעות שימוש בטעינה של דקה בלבד.

עכבר MX Anywhere 3S (מקור לוג'יטק)
עכבר MX Anywhere 3S (מקור לוג’יטק)

מקלדת ה-MX Keys S

שדרוג נוסף מגיע בדמות מקלדת ה-MX Keys S האלחוטית החדשה, המחליפה את דגם ה-MX Keys המקורי מ-2019, כאשר למעשה מדובר על גרסה “מורחבת” למקלדת ה-MX Keys Mini הזעירה שהוצגה ב-2021 והגיעה בתצורת TKL ללא פד המספרים המובנה הנוסף בנוסף בדגם החדש.

המקלדת מגיעה עם עיצוב בעל פרופיל נמוך נוח יותר להקלדה ושימוש ממושך עם מקשי ה-Perfect Stroke להקלדה נוחה יותר ותאורה אחורית חכמה המזהה את התאורה בסביבת העבודה.

החברה שילבה בדגם החדש שלישיית כפתורים יעודיים חדשים, בהם כפתור הכתבה קולית יעודי, כפתור אמוג’י וכפתור השתקה יעודי למיקרופון. מבחינת זמן השימוש המקלדת תציע למשתמשים בה עד 5 חודשי שימוש ללא תאורה אחורית מובנית או עד 10 ימים עם תאורה.

מקלדת ה-MX Keys S (מקור לוג'יטק)
מקלדת ה-MX Keys S (מקור לוג’יטק)

סט ה-MX Keys S Combo

בנוסף לעכבר והמקלדת החדשים, לוג’יטק תציע את סט ה-MX Keys S Combo החדש, הכולל את מקלדת ה-MX Keys S שהוכרזה יחד עם משענת כף יד MX Palm Rest יעודית ועכבר ה-MX Master 3S שהוצג בשנה שעברה.

סט ה-MX Keys S Combo (מקור לוג'יטק)
סט ה-MX Keys S Combo (מקור לוג’יטק)

זמינות ומחירים

הציוד ההיקפי החדש של לוג’יטק מסדרת ה-MX יהיה זמין למכירה בתחילת חודש יוני הקרוב במחיר של:

  • עכבר ה-MX Anywhere 3S יוצע בישראל במחיר של 399 ש”ח.
  • מקלדת ה-MX Keys S יוצע בישראל במחיר של 499 ש”ח.
  • סט ה-MX Keys S Combo יוצע בישראל במחיר של 899 ש”ח.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים