קווין הארט חוטף מטוס במותחן קומי חדש של נטפליקס

מתוך “ליפט” (צילום: Christopher Barr/Netflix)

נטפליקס משחררת טריילר למותחן הקומי החדש “ליפט” (Lift), בו יוביל קווין הארט חבורה של שודדים במשימה מסוכנת על מטוס בו אם משהו משתבש – אין להם בדיוק לאן לברוח.

הסרט עוקב אחר סיירוס וויטאקר (הארט), מנהיג חבורת פושעים בינלאומית אשר נתפסת על ידי המשטרה בגין שלל פשעים ביניהם גניבת זהות, הלבנת כספים וסחר ברכוש גנוב. כדי להימנע ממאסר, סיירוס מסכים לשתף פעולה עם הסוכנים ולבצע עבורם שוד שטרם נראה כמותו.

על החבורה למנוע ממשלוח של זהב בשווי של חצי מיליארד דולר להגיע לידיהם של טרוריסטים. כדי להעלים את הזהב, יצטרכו להסתנן כנוסעים על המטוס שמטיס את הזהב, ולחטוף אותו באמצע הטיסה.

הסרט מגיע כחלק מחוזה הפיתוח של נטפליקס עם הארט, אשר חתם עימם על הפקת ארבעה סרטים. מהם, שניים כבר שוחררו בנטפליקס – “אבהות” (Fatherhood) ו“זמן לעצמי” (Me Time).

“ליפט”, פוסטר (באדיבות Netflix)

“ליפט” מגיע מאת הבמאי פ. גארי גריי, שביים את “מהיר ועצבני 8” ו“גברים בשחור: אינטרנשיונל”, על פי תסריט של דניאל קונקה (“12 סיבובים”).

אל הארט מצטרפים בצוות השחקנים וינסנט ד’אונופריו (“דרדוויל”), גוגו מבאת’ה-רו (“לוקי”), ז’אן רנו (“רונין”), בילי מגנוסן (“לא זמן למות”), ג’ייקוב בטאלון (“ספיידרמן: אין דרך הביתה”) ואורסולה קורברו (“בית הנייר”).

קומדיית האקשן מצטרפת לשורה של סרטים בז’אנר שהפיקה נטפליקס בשנים האחרונות כמו “הודעה אדומה” ו“האיש האפור”. אלו סרטים שמגיעים עם תו מחיר גבוה במיוחד עבור החברה, אך נוטים לקפץ מעלה ברשימות הסרטים הנצפים ביותר שלה.

הסרט היה אמור לצאת עוד באוגוסט, אך נטפליקס החליטה לדחות אותו לשנה הבאה בעקבות שביתת איגוד השחקנים שעדיין נמשכת בארה”ב. חוסר היכולת של השחקנים הגדולים לקדם את סרטיהם במהלך השביתה מניא את האולפנים לשחרר את היצעם, ללא יכולת לבנות על הכוכבים שישווקו אותם.

עבור שחקן גדול כמו קווין הארט, שנטפליקס חתמה עימו על הסכם פיתוח בעיקר בגלל שמו המביא קהל, יהיה מדובר באבידה גדולה לסרט אם לא יוכל לקדמו בצורה אקטיבית.

“ליפט” יעלה בנטפליקס ב-12 בינואר, 2024.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים