אחרי האוסקר: במאי “מסכנים שכאלה” בסרט נוסף עם אמה סטון

סוג של חסד (באדיבות Searchlight Pictures)

הבמאי היווני יורגוס לנתימוס לא נח יותר מדי, וחודשים ספורים אחרי סרטו “מסכנים שכאלה” (Poor Things) כבר משחרר טיזר ראשון ליצירתו הבאה – “סוג של חסד” (Kinds of Kindness), גם הוא בכיכובה של אמה סטון.

לנתימוס וסטון החלו לעבוד יחדיו ב-2018, ומאז נראה כי הפכו לצמד בלתי נפרד. סרטם הראשון היה הדרמה התקופתית “המועדפת” (The Favourite), ואחריה הגיעו הסרט הקצר “Bleat” וכמובן “מסכנים שכאלה” שגרף לסטון את פרס השחקנית הטובה ביותר בטקס האוסקר האחרון (וזמין לצפייה כעת בדיסני+). השניים כבר הודיעו גם על סרטם החמישי יחד, עליו עובדים בימים אלו.

עלילת “סוג של חסד” טרם נחשפה, וגם הטיזר אינו מספר לנו יותר מדי. ידוע כי מדובר בסרט אנתולוגיה, שיספר שלושה סיפורים נפרדים. הטריילר נפתח בקולה של סטון, המכריזה כי “הגיע רגע האמת”. לאחר מכן מגיעים הבזקים של הסיפורים השונים שייחשפו בסרט הכוללים מרדפים, ריקודים, פיתויים ומוות.

סוג של חסד (באדיבות Searchlight Pictures)
סוג של חסד (באדיבות Searchlight Pictures)

מלבד סטון יגיעו לסרט שורה מרשימה של כוכבים, ביניהם וילם דפו (“מסכנים שכאלה”), מרגרט קוואלי (“עוזרת בית”), ג’סי פלמונס (“כוחו של הכלב”), הונג צ׳או (“התפריט”), ג’ו אלווין (“המועדפת”), האנטר שייפר (“אופוריה”) ומאמדו אצ’יי (“אלמנטלי”).

כל אחד מהשחקנים צפוי להופיע בכל שלושת הסיפורים, בתפקידים שונים, כך שכל אחד מהם זוכה לשחק שלוש דמויות נפרדות במהלך הסרט המלא.

את הסרט כתב לנתימוס עם שותפו אפטימיס פיליפו, התסריטאי שמאחורי סרטיו הראשונים של לנתימוס, “הלובסטר” (The Lobster) ו“להרוג אייל קדוש” (The Killing of a Sacrad Deer).

“סוג של חסד” יוקרן בבתי הקולנוע בישראל החל מה-20 ביוני, 2024.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים