מפעילה סלולרית באירלנד מאשרת את קיומו של סמארטפון ה-Sony Xperia XZ2

צילום: גאדג’טי

במהלך החודשים האחרונים פורסמו דיווחים שונים ברחבי הרשת שהתייחסו לתוכניותיה העתידיות של חברת סוני בדבר השקתם הקרבה של מכשירי דגל חדשים בייצורה. בעוד באופן ראשוני חלק מן הדיווחים ציינו כי סמארטפון הדגל הבא למותג ייקרא בשם Xperia XZ2, דיווחים אחרים וחדשים יותר העידו כי המכשיר ייקרא דווקא בשם Xperia XZ Pro.

כעת, ציוץ שמגיע מאחת ממפעילות הסלולר הגדולות ביותר באירלנד, חברת Three Ireland, מאשר כי אחד מן הסמארטפונים הבאים למותג אקספיריה של סוני יקרא בשם Sony Xperia XZ2. הציוץ של המפעילה הסלולרית התפרסם בחשבון הטוויטר שלה כתגובה לשאלתו של לקוח, שהתעניין בתוכניות החברה להשקה המקומית של סדרת Xperia XA2 עליה הכריזה היצרנית בחודש שעבר.

הצצה לאחור

בתגובתה ציינה Three כי היא אינה מתכננת להשיק את סדרת XA2, אך היא כן תשיק את ה”XZ2″ שמתוכנן להגיע “בקרוב“, לדבריה. בכך, מדובר באישור חלקי לתוכניותיה של סוני על השקת סמארטפון בעל שם זה. אמנם לא מדובר באישור המגיע ישירות מסוני, אך המפעילות הסלולריות ברחבי העולם, ובייחוד הגדולות שבהן, מעודכנות באופן שוטף על תוכניותיהן של היצרניות השונות בדבר השקת סמארטפונים או מוצרים חדשים, זאת לצורך התנהלות מהירה ואופטימלית בימי ההשקה. בהתאם לכך, ניתן לייחס לדברי Three אמינות ברמה די גבוהה. יש לציין כי החברה הספיקה למחוק את הציוץ המדובר, אך תמונתו מצורפת מטה.

ראוי לציין כי גם במקרה שמכשיר הדגל הבא של סוני ייקרא בשם Xperia XZ2, אין הדבר אומר כי החברה אינה מתכוונת להשיק דגם נוסף בשם Xperia XZ Pro. על השניים אנו שומעים כבר חודשים רבים ונראה כי אלו יביאו עימם מפרט הפונה לשוק הגבוה בשילוב עם עיצוב חדש ופאנל תצוגה ביחס 18:9. הכרזתם עשויה להתרחש כבר ב-MWC 2018, אז מתכננת החברה לקיים אירוע הכרזה.

השוואת מפרטים