נטשה רומונוב (מתוך "קפטן אמריקה: מלחמת האזרחים")

נטשה רומונוב (מתוך "קפטן אמריקה: מלחמת האזרחים")

זה רשמי: נבחרה במאית לסרט של האלמנה השחורה

היא הופיעה לראשונה ב"איירון מן 2" והפגינה יכולות קרביות מדהימות. היא הייתה חברה מייסדת ומרכזית בנוקמים בשני הסרטים הראשונים, וחברת מפתח בצוות של סטיב רוג'רס ב"מלחמת האינסוף" ותופיע גם בסרט הנוקמים הבא. היא שיחקה תפקיד מרכזי ב"חייל החורף", ותפקיד מפתח ב"מלחמת אזרחים", אבל נטשה רומנוף, האלמנה השחורה, אותה מגלמת כבר כמעט עשור סקרלט ג'והנסון (Scarlett Johansson), לא קיבלה עדיין סרט משלה. אמת, אין לה כוחות על או חליפות חלל, אבל היא אחת מהדמויות האהובות ביקום הקולנועי, וקהל מעריצים אדוק ונאמן דורש סרט כבר כמה שנים.

קווין פייגי (Kevin Feige), האדם מאחורי היקום הקולנועי וזה שעל כתפיו נופלות רוב ההחלטות בנושא, אמר כבר מזמן שהוא רוצה מאוד לעשות סרט על נטשה, והבטיח שזה יהיה אחד הסרטים הראשונים אחרי שתסתיים סאגת האינסוף הנוכחית. בתחילת השנה ראינו סימן ראשון לזה שזה קורה – ממארוול נמסר שג'ק שייפר (Jac Schaeffer) היא התסריטאית שעובדת על התסריט של הסרט. כעת נמסר בדיווח של מגזין ההוליווד ריפורטר כי אחרי שמארוול בחנה מעל 70 במאיות ובמאים, יש תשובה סופית גם לסוגיה הזאת.

קייט שורטלנד (Cate Shortland), במאית אוסטרלית ותיקה, תביים את הסרט לאלמנה השחורה. לפי מארוול, שורטלנד נבחרה לאחר שג'והנסון עצמה קידמה אותה. ג'והנסון, כמובן, תחזור לתפקיד המתנקשת הרוסיה. לא ידוע בינתיים דבר על עליללת הסרט, מלבד זה שהוא יתרחש לפני אירועי "הנוקמים" הראשון. כמה לפני? נחכה ונראה.

כמובן שאחד מהטיעונים לטובת סרט לאלמנה, הוא שיש מעט מאוד סרטי גיבורי על שבמרכזם ניצבת גיבורה אישה. בתחילת שנה הבאה מארוול תשחרר את "קפטן מארוול", אותה תגלם ברי לארסון (Brie Larson) מ"קונג: אי הגולגולת", ולאחר סיום סאגת האינסוף צפוי לנו גם הסרט של "אלמנה שחורה", וסרט נוסף – פייגי אמר שהוא מאוד רוצה להפיק סרט למיס מארוול האחרונה, קמלה חאן. לאחר ההצלחות של "וונדר וומן" ו"הפנתר השחור", נדמה שגיבורים שחורגים מהשטנץ של הגבר הלבן מתחילים להיות יותר ויותר רווחיים – לשמחתם של כל אלה שמרגישים ששוברי הקופות של הקיץ לא מייצגים אותם מספיק.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות