לוגו yes

יולי 2019 ב-yes: הסדרות והסרטים שבדרך אליכם

חברת yes מתכוננת לקיץ הקרוב עם ערוץ הסרטים yes שוברי קופות שיהיה זמין במהלך כל חודש יולי ובו ישולבו מעל 160 שוברי קופות, כולל בכורות לסרטים "באמבלבי", "קריד 2", "הנזירה" ו"הטורף". לצד זה, נמצא סדרות מקור שחוזרות לעונת חדשות, בהן עונה 2 של "כבודו", סדרות רכש חדשות ואת yes REAL, ערוץ שכולו תכני ריאליטי.

סדרות יולי ב-yes

להגן על רוצח \ In Defense Of – ימי שלישי ב-:22:00 ב-yes Action – החל מ-2.7.2019

סדרת פשע חדשה המתעדת את האתגרים העומדים בפני עורכי הדין המגנים על הרוצחים הנתעבים ביותר, דוגמת טד באנדי, טימותי מקווי, קלייב דוייל וג'ודי אריאס. הסניגורים מתארים את מאמציהם ארוכי השנים להגן על הלקוחות שלהם במשפטים שגבו מהם מחירים כבירים ושינו את חייהם לעד.

השנים \ Years & Years – ימי חמישי ב-22:00 ב-yes EDGE – החל מ-4.7.2019

סאגה משפחתית אפית מבית ה- BBC, שכתב ראסל טי דיוויס ובכיכובה של אמה תומפסון, המגלמת סלבריטאית חריפה וישירה שהופכת לפוליטיקאית ודעותיה השנויות במחלוקת יוצרות פילוג באומה הבריטית. הסדרה עוקבת אחרי משפחה רגילה, במהלך 15 השנים הבאות.

בזמן שהחברה סביבם משתנה, בני משפחת ליאון חווים את כל מה שאנחנו מקווים לו מהעתיד וגם את כל מה שאנחנו חוששים מפניו. הם יתאהבו, יתבגרו, ייפרדו ויפגשו שוב, יתמודדו עם פלאי הטכנולוגיה ועם עולם על סף מלחמה. כל פרק ייקח אותנו כשנתיים קדימה ונוכל לצפות בארבעת האחים: דניאל (ראסל טובי, Looking, "כמעט אנושיים"), סטיבן (רורי קיניר "פני דרדפול", ג'יימס בונד) ואשתו סלסט (ת'ניה מילר), רוזי (רות מדליי, "רגליים קרות", "המישור") ואידית' (ג'סיקה היינס, "פדינגטון") על משפחותיהם וילדיהם, ובסבתא מיוריאל (אן רייד), כשהם מנווטים בעולם שאיבד מיציבותו הפוליטית, הכלכלית והטכנולוגית.

זו אינה סדרה קודרת ומפחידה, אלא דרמה מלאת חכמה, חום ותקווה שעוסקת במשפחה ומראה איך אנחנו שורדים על רקע המגמה הפוליטית העולמית שכבר לא מאפשרת להבדיל יותר בין ימין לשמאל. הטון השולט הוא אמיץ, מצחיק, שובה לב אבל בסופו של דבר עוסק בנחישות המין האנושי לשרוד.

ג'ט \ Jett – ימי חמישי ב-22:45 ב-yes Action – החל מ-4.7.2019

דייזי "ג'ט" קוולסקי, אותה מגלמת קרלה גוג'ינו מ"הפמליה" ו"קליפורניקיישן", היא גנבת מבריקה שרק השתחררה מהכלא, כשקבוצה של פושעים קיצוניים ומסוכנים מאלצים אותה לשוב ולגנוב עבורם. כל מי שיכול – גם פושעים וגם אנשי חוק, נחושים לנצל את כישוריה היחודיים לטובתם.

דם סמיך \ Blood – ימי ראשון ב-22:45 ב-yes EDGE – החל מ-14.7.2019

דרמה פסיכולוגית אירית חדשה, מסתורית, מותחת ומסוגננת העוסקת בסודות ישנים, בגידות מן העבר ושקרים בתוך המשפחה. לאחר מותה המפתיע של אמא שלה, מארי, קאט הוגאן (קרולינה מיין, "בלתי נשכח") חוזרת לעיר הולדתה ושמה לב שאביה, ג'ים (אדריאן דנבאר, "שחיתות"), מתנהג באופן מוזר. ג'ים הוא הרופא של העיירה האירית הקטנה, ומותה של אשתו בתאונה ביתית מתקבל על דעת הסובבים אותו כדבר הגיוני, אם כי שובר לב. היחידה שאינה מאמינה שמדובר בתאונה היא קאט, שלא סומכת על אביה בעקבות טראומה מילדותה. קאט מנסה לגרום לאחיה ולאחותה להכיר בחשדותיה, אבל מתקשה לקבל את עזרתם בחקירת המוות.

פיקניק בהאנגינג רוק \ Picnic at Hanging Rock – מיני סדרה – ימי שלישי ב-22:00 ב-yes EDGE החל מ-16.7.2019

מיני סדרה אוסטרלית בכיכובה של נטלי דורמר מ"משחקי הכס" ו"שושלת טיודור" המחזירה אותנו לשנת 1900. הסטר אפליארד (דורמר) רוכשת אחוזה מבודדת באיזור הבוש האוסטרלי והופכת אותו לבית ספר לנערות צעירות שבמהרה הופך לסיפור הצלחה עד שמספר תלמידות יחד עם האומנת שלהן נעלמות בעת טיול בית ספרי להאנגינג רוק. לאירוע יש השלכות מרחיקות לכת על התלמידים וצוות בית הספר ובעיקר על המנהלת המסתורית, גברת אפליארד. תאוריות מתפשטות במהירות, פרנויה נזרעת וסודות ישנים צפים על פני השטח, כשהסלע התלוי מפעיל את כוחותיו המיוחדים והאפלה מכתימה את חיי המעורבים, כל זמן שאין פתרון לתעלומה.

משיכה בעירום \ Naked Attraction – עונה 3 – ימים א'-ה' ב-23:30 ב-yes Drama החל מ-21.7.2019

בכל פרק אנו מתוודעים לרווק או רווקה אשר מחפשים אהבה, אליהם מצטרפת מנחת תוכניות הבוקר האהובה והפופולארית בבריטניה אן ריצ'רדסון, אשר תציג בפני רווק או רווקה (בעודם לבושים) – 6 קוביות צבעוניות… בכל פעם יפתח חלק מהקובייה ויחשוף טפח מגופם של האנשים שנמצאים בקובייה.

בפעם הראשונה ייחשף החלק התחתון לחלוטין – ועל סמך זה יודח משתתף. בפעם השניה ייחשף החלק העליון – ומשתתף נוסף יודח. בפעם השלישית נחשפים הפנים של המתחרים – ואחד מהם יודח. בפעם הרביעית הרווק/ה כבר יכולים לשוחח עם המתמודדים ולנסות לתהות על קנקנם, בסופה של השיחה יודח אחד נוסף עד שנשארים רק שניים.

אז הרווק/ה יסירו את בגדיהם ובעוד כל השלושה בעירום הם יציינו דבר אחד שהם מעריכים בגופם של האחר והרווק/ה יבחרו עם מי לצאת. בשלב הבא נראה אותם בדייט רגיל לחלוטין בבית קפה ונגלה האם החליטו להמשיך לצאת יחד גם אחרי שהתוכנית הסתיימה.

גירושים \ Divorce – עונה 3 – ימי שלישי ב-21:30 ב-yes EDGE החל מ-23.7.2019

העונה השלישית בסדרה מבית HBO עוקבת אחר האירועים שמגיעים לאחר פרידתם וגירושיהם של פרננס (שרה ג'סיקה פרקר) ורוברט (תומס היידן צ'רץ'). בעונה החדשה השניים עומדים בפני הפתעות שיקחו את חיי-אחר-הגירושין שלהם לכיוונים לא צפויים. אל העונה מצטרף ג'יימס לזור ("לאס וגאס") כמי שעתיד אולי להיות בן זוגה של פרנסס, וחוזרים מולי שאנון וטרייסי לטס וגם בקי ניוטון ("בטי המכוערת") שמגלמת את ארוסתו של רוברט.

מפוקסלים \ Dead Pixels – ימי רביעי ב-22:00 ב-yes EDGE – החל מ-24.7.2019

קומדיה המערבת לייב אקשן ואנימציית מחשב שמתחלקת בין הדמויות האמיתיות לבין הדמויות הוירטואליות שלהם במשחק מחשב. הסדרה מספרת על החבורה של מג, ניקי ואוסמן שעולמם סובב סביב האובססיה שלהם למשחק מחשב פופולרי מאוד: Kingdom Scrolls – משחק פנטזיה, מיסטי, קסום ואלים שמרכזו קוסמים ודרקונים וירטואלים.

בחיים האמיתיים מג וניקי עובדים במשרד. הם לא בטוחים מה אוסמן עושה למחייתו, אבל אצל שלושתם סדר העדיפויות ברור: אם טירת האצבע השחורה זקוקה להגנה מפני חבורת אורקים רצחניים, אז ללכת לישון בלילה זה מעשה אנוכי, שלא לומר חסר אחריות לחלוטין. כשמג מתאהבת בג'ס, הבחור החדש בעבודה, היא בטעות מספרת לו על המשחק ומכניסה אותו לחבורה, מה שמשבש סדרי העולם (הוירטואלי).

וידה \ VIDA – עונה 2 – ימי רביעי ב-22:30 ב-yes EDGE החל מ-24.7.2019

בעונה השנייה לדרמה מבית Starz על אמה ולין, שתי אחיות אמריקאיות-מקסיקניות שאימן מתה בפתאומיות והשאירה להן את הבר המשפחתי, הבנות מתחילות במשימה לבנייה מחדש של הבר תוך שהן מתמודדות עם אילוצים כלכליים, יזמים מתחרים והתנועה הגוברת נגד התחדשות עירונית. לין ואמה צריכות לחזור ולבחון את מערכות היחסים בחייהן, גם אחת עם השניה, והן נאלצות לחפור לעומק ולחשוף מה היא המורשת שאמא שלהן השאירה עבורן.

כתום זה השחור החדש \ Orange is the new Black – עונה 6 – החל מ-27.7.2019 ב-yes Binge

לאחר שהאסירות החלו במהומות בכלא ליצ'פילד בעונה הקודמת, העונה השישית עוסקת בתוצאות ההתפרעות ומתרחשת בכלא באבטחה מירבית, אליו הועברו המתפרעות. בכלא פורצת מלחמת כנופיות בין שני גושי תאים, מלחמה שהציתו שתי אחיות. הסוהרים משחקים משחק ספורט-פנטזיה, שנקרא "אסירות פנטזיה".

המודיע \ Informer – ימי שני ב-22:00 ב-yes EDGE החל מ-29.7.2019

לאחר מספר אירועים מצערים שלא במקרה קשורים לצבע עורו ולמוצאו, רזא (נבהאן ריזוואן), ילד טוב מהשיכון, נאלץ בעל כורחו להפוך למודיע הסמוי החדש של גייב ווטרס (פאדי קונסידיין), הקצין האחראי על סיכול טרור נגדי. אל גייב – שיש פרטים רבים בעברו שאינו מעוניין לחשוף – מצטרפת הולי (בל פוולי), השותפה החדשה, הצעירה והשאפתנית שלו, שסקרנותה הבלתי נלאית מאיימת עליו. ככל שרזא נכנס עמוק יותר אל תוך הרשת הסבוכה של טרוריסטים מסוכנים, ושעון איום הטרור על לונדון מתקתק, גם האיום על שלושתם יגדל ויגיע לשיאים חדשים.

במעמקי החקירה \ Taken Down – ימי שני ב-22:45 ב-yes Action החל מ-29.7.2019

דרמת מתח אירית חדשה המציגה את סיפורה של ג'ן רוני (לין רפרטי), החוקרת הראשית במקרה מוות אלים של אסמה לוקסה, ילדה ניגרית שנמצאה מתה בתחנת אוטובוס. חקירת מותה מובילה את רוני והצוות שלה למרכז סיוע למבקשי מקלט, ובמהרה הם מגלים שילדה נוספת מהמרכז נעלמה. המשטרה נכנסת לעולם התחתון, הקודר והמושחת של בתי זונות, משכירי דירות העוני במחירים מופקעים והסוחרים בבני אדם, כדי לגלות מי הרג את אסמה.

סדרות מקור ישראליות

כבודו – עונה 2 – ימי שני ב-22:00 ב-yes Action החל מ-22.7.2019

העונה השנייה של "כבודו" מעלה הילוך, המתח גובר וכך גם הסכנה. מיכה אלקובי (יורם חטב) הופך גרוע מהעבריינים בהם הוא נלחם. אחרי אירועי העונה הראשונה, השופט אלקובי מתמנה לשופט בבית המשפט המחוזי, אך מוצא את עצמו מסובך עד צוואר לא רק עם משפחת בן עטר, אלא גם עם משפחת הפשע הקווקזית בדרום, הגדולה והאכזרית מכולן. בראש משפחת זו עומדים יוליה (יבגניה דודיה) ופתחוב (אלכס סנדרוביץ), שמבינים את חשיבותו של שופט במחוזי שנמצא אצלה בידיים.

בנו של מיכה, שי (ארז עובד) מרצה עונש מאסר. מיכה סופר את הימים ליום ששי ישתחרר, אז סוף סוף הם יוכלו לשכוח את כל מה שקרה ולחזור לחיים נורמלים. אלא ששי שמשתחרר מהכלא אינו אותו שי שנכנס אליו. כשמיכה מבין זאת, זה כבר מאוחר מדיי.

אודי בן עטר (תום חגי), מתחיל לחשב מסלול מחדש בעניין מעשיהם הבלתי נסלחים של משפחתו, דבר שעולה לו בקרע מאביו אריה (דני שטג) שעדיין יושב בכלא. חאלד, חברו הטוב של מיכה, שילם בחייו כשניסה לעזור למיכה. עכשיו כל מה שנותר למיכה הוא לעזור לנורה (לוסי האריש), אלמנתו של חאלד, מה שמעמיד אותו ראש בראש מול משפחת מסרי שרוצה לסגור את החשבון שיש לה עם חאלד דרך נורה. תחושת האשמה שמיכה חש כלפי נורה והדאגה שלו לבנו, מנוצלים היטב ע"י משפחות הפשע.

רופוס אובססיבית להפיל את מיכה. היא משוכנעת שכל מקרי הרצח שקרו בדרום, כולל חיסולו של השופט פונדק קשורים אליו. אלא שמיכה צובר כוח והשפעה. בנוסף לעבריינים שמגנים על ה'שופט שלהם' במחוזי מיכה יוצר קשרים פוליטים בצמרת השלטון בארץ. ההפללה שלו נהיית קשה אם לא בלתי אפשרית.

תום יער – עונה 2 – ימי רביעי ב-22:00 ב-yes Comedy החל מ-31.7.2019

תום יער חוזרת עם פרויקט חדש, מפתיע ופרוע כמו רק היא יודעת! תום מגיעה עם דמויות חדשות לצד הדמויות האהובות מהעונות הקודמות: חן המאבטח, אסי הבוטנאית, עדינה הרוחניקית ועוד… ולראשונה משתפת פעולה עם הקומיקאים והשחקנים המובילים בישראל: אסי כהן, ליאת הר לב, רותם סלע, אליאנה תדהר, רועי כפרי, עדי חבשוש, אבי דנגור, גיתית פישר וערוץ הכיבוד.

הסרטים של yes ביולי

שוברי הקופות מגיעים לערוץ yes2 במהלך חודש יולי וישודרו במקביל 24/7 גם בספריית yesVOD.

באמבלבי \ Bumblebee – מד"ב – שישי ב-22:00, 5.7.2019 ב-yes2 (לביקורת הסרט)

קפטן מארוול \ Captain Marvel – מד"ב – החל מ-10.7.2019 ב-yes VOD (לביקורת הסרט)

הטורף \ The Predator – מד"ב – שבת ב-22:00, 13.7.2019 ב-yes2 (לביקורת הסרט)

קריד 2 \ Creed 2 – דרמה – שישי ב-22:00, 19.7.2019 ב-yes2 (לביקורת הסרט)

הנזירה \ The Nun – אימה – רביעי ב-22:00, 24.7.2019 ב-yes2

סרטים נוספים:

פירסינג \ Piercing – קומדיית אימה – שלישי ב-22:00, 2.7, ערוץ yes3

בל קנטו \ Bel Canto – קומדיית אימה – שלישי ב-21:30, 4.7, ערוץ yes1

ננסי דרו \ Nancy Drew – משפחה – שישי ב-17:00, 5.7, ערוץ yes5

הנוסע \ The Commuter – אקשן – שבת ב-22:30, 6.7, ערוץ yes4

מפצח האגוזים וארבע הממלכות \ The Nutcracker and the Four Realms – פנטזיה לילדים – שבת ב-10:00, 6.7, ערוץ yes5

אישה במלחמה \ Woman at War – מתח – שלישי ב-22:00, 9.7, ערוץ yes3

מפלצות בשלג \ Smallfoot – אנימציה – שבת ב-10:00, 13.7, ערוץ yes4

שחור על לבן \ Blackkklansman – קומדיית פשע – שישי ב-22:00, 12.7, ערוץ yes4 (לביקורת הסרט)

המועדון לספרות יפה של הגברת ינקלובה – קומדיה – חמישי ב-22:30, 18.7, ערוץ yes קולנוע ישראלי

אליס מבעד למראה \ Alice Through The Looking Glass – פנטזיה – שישי ב-17:00, 19.7, ערוץ yes5 (לביקורת הסרט)

המסע המופלא של הפקיר \ The Extraordinary Journey of The Fakir – קומדיה – שישי ב-21:30, 19.7, ערוץ yes1

חטופות \ Acts of Violence – אקשן – שבת ב-22:00, 20.7, ערוץ yes4

מיזרי \ Misery – מתח – ראשון ב-22:00, 28.7, ערוץ yes3

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות