הוכרז: +iRobot Roomba i3 – שואב אבק רובוטי עם מערכת אוטומטית לסילוק אשפה

שואב iRobot

חברת iRobot, יצרנית שואבי האבק הרובוטיים המוכרת, הכריזה על ה-+Roomba i3, שואב האבק הרובוטי החדש והזול ביותר בסדרת ה-Roomba i, המגיע עם מערכת הניקוי החדשה של החברה ובסיס ה-Clean Base, מערכת סילוק אשפה אוטומטית המשמשת גם כעמדת הטעינה של השואב.

רובוט ה-+Roomba i3 החדש מצטרף לדגמי ה-Roomba i9 ו-Roomba i7, שאף נסקר באתר, כדגם ה”כניסה” הבסיסי ביותר מסדרת ה-Roomba i של החברה, המגיע עם מערכת ניקוי בעלת שלושה שלבים, עוצמת שאיבה הגדולה פי 10 בהשוואה לדגם ה-Roomba 600 וטכנולוגיית ה-Dirt Detect המזהה לכלוך קשה ומאפשרת לרובוט לחזור על פעולת הניקוי במידת הצורך.

ההבדל הגדול בין ה-i3 לדגמים היקרים יותר של החברה, הוא היעדר פונקציית המיפוי החכמה של החברה, שמאפשרת למפות בצורה חכמה את הבית ולהורות לשואב לנקות חדרים ואפילו חלקים ספציפיים בחדר. בדומה לדגמי ה-i האחרים של החברה, ניתן יהיה להשיג את השואב החדש יחד עם יחידת ה-Clean Base, עמדת טעינה הכוללת מערכת סילוק אשפה אוטומטית שיכולה להכיל אשפה של עד 60 יום מהשואב עצמו לפני הצורך בריקון שלה, כאשר האשפה מאוחסנת בשקית AllergenLock יעודית החוסמת עד 99% מהאלרגנים השונים הכוללים אבקנים ועובש.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

שואב +Roomba i3 עם תחנת ה-Clean Base (מקור iRobot)

שואב ה-+Roomba i3 החדש זמין למכירה במחיר של 399 דולר לדגם הבסיסי ו-599 דולר יחד עם בסיס ה-Clean Base שלו.

בעוד שאין צפי השקה או מחירים לדגם החדש בישראל, ניתן להניח כי נוכל לראות אותו בארץ לאחר תקופת החגים (והסגר), כאשר הוא נועד להיות דגם הכניסה של החברה לתחום שואבי האבק החכמים ולהתחרות בדגמים הרבים שנמצאים כיום בשוק הישראלי, דוגמת ה-Viomi V3 ו-Roborock S6 Max V.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים