דיסני חושפת את סרט האנימציה הבא שלה – "ראיה והדרקון האחרון"

דיסני שיחררה את הטריילר הראשון לסרט האנימציה הבא שלה, "ראיה והדרקון האחרון" (Raya And The Last Dragon) המציג לנו את הגיבורה החדשה שתנסה להחזיר את הסדר לעולם הפנטסטי, אך מפולג, שבו היא חיה.

הסרט עוקב אחרי ראיה (בדיבובה של קלי מארי טראן, "מלחמת הכוכבים: אחרוני הג'דיי") ועוזרה טוק-טוק הארמדילו, אשר יוצאים למסע הרחק מביתם לממלכת קומנדרה הבדיונית. במהלך המסע, על ראיה למצוא את הדרקון האחרון אשר יעזור לה לאחד בין ארבעה השבטים אליהם פוצל העולם מאז שהדרקונים הקריבו את חייהם בקרב שנערך לפני 500 שנה. אל מארי טראן תצטרף השחקנית אקוופינה ("עשיר בהפתעה", "אושן 8") אשר תגלם את סיסו, אשה זקנה המשמשת גרסה אנושית של הדרקון אותו מחפשת ראיה. השתיים יצטרכו למצוא יחד דרך להחזיר את סיסו לצורתה העתיקה.

את הסרט ביימו דון הול ("מואנה", "6 גיבורים") וקרלוס לופז אסטרדה ("לגיון") על פי תסריט של אדל לים ("עשיר בהפתעה").

הסרט צפוי לנחות בבתי הקולנוע במרץ, 2021, אך כרגיל בתקופת אי הודאות הנוכחית, התאריך עלול להשתנות. דיסני כבר הוכיחה כי היא פתוחה לאופציה של שחרור סרטים גדולים בפלטפורמת סטרימינג במקום בקולנוע, כפי שעשו עם "מולאן" ו-"קדימה" (Onwards) שהוצעו לרכישה לצפייה ביתית. דיסני אף הכריזו כי הסרט הבא של פיקסאר, "נשמה" (Soul) ישוחרר הישר לפלטפורמה דיסני פלוס, ללא תשלום נוסף.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות