שירות הזרמת המשחקים xCloud לדפדפן (מקור The Verge)

שירות הזרמת המשחקים xCloud של מיקרוסופט בדרך לדפדפן

שירות הזרמת המשחקים xCloud של מיקרוסופט צפוי להוסיף אפשרות למשחק ישירות מדפדפן האינטרנט, כך לפי דיווח של אתר The Verge, המראה כי אפשרות הזרמת המשחקים החדשה דרך הדפדפן נמצאת כרגע בבדיקות בטא מוקדמות על ידי עובדי מיקרוסופט בטרם יושק כגרסת בטא רשמית.

שירות ה-xCloud של מיקרוסופט הושק במקור במהלך 2018 ומאפשר למשתמשים לשחק במגוון גדול של משחקי מחשב גם במחשבים חלשים על ידי העברת משימת העיבוד שלהם לחוות השרתים של החברה. בנוסף ל-xCloud, ניתן למצוא שירותים מתחרים דוגמת Geforce Now של אנבידיה, Luna של אמזון ו-Stadia של גוגל, המאפשר לשחק במשחקים ישירות מהדפדפן במחשב ולא באמצעות אפליקציה יעודית. מדובר למעשה על המשך ישיר לתוכנית של מיקרוסופט לאפשר הזרמת משחקים במכשירי ה-iOS של אפל דרך הדפדפן.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

אף שמיקרוסופט לא פרסמה את הפרטים המלאים והרשמיים על היכולות של הזרמת משחקי ה-xCloud דרך הדפדפן, נכון להיום שרתי ה-xCloud הקיימים של החברה משתמשים בחומרה של קונסולת ה-Xbox One S, מה שמצביע על כך שלא תהיה אפשרות להזרמת וידאו ברזולוציית 4K עד לשדרוג השרתים לחומרה של קונסולת ה-Xbox Series X, שאף נסקר באתר.

שירות הזרמת המשחקים xCloud לדפדפן (מקור The Verge)

שירות הזרמת המשחקים של xCloud לדפדפן צפוי להגיע לשוק בעתיד הקרוב, כאשר נכון להרגע אין צפי זמן מדויק להשקה רשמית.

בעוד שהיתרון הגדול להזרמת משחקים דרך הדפדפן הוא בהגדלת אפשרויות הבחירה באיזה מכשיר לשחק, המטרה העיקרית של מיקרוסופט עם השינוי החדש מכוונת בעיקר למכשיריה של אפל, שאיננה מאפשרת לשירותי סטרימינג של משחקים לעבוד בצורה "רגילה" על מכשירי החברה, דבר אותו ניתן למעשה לעקוף באמצעות השימוש בדפדפן.

מקורות
the verge
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות