“קרואלה” ו”מקום שקט” מקבלים סרטי המשך שבוע לאחר יציאתם לקולנוע

אמה סטון מתוך אמה סטון מתוך “קרואלה” (תמונה: Disney, באדיבות פורום פילם)

שבוע בלבד לאחר ששוחררו לאקרנים, אולפני דיסני ופרמאונט כבר הספיקו להזמין סרטי המשך ל“קרואלה” (Cruella) ו“מקום שקט 2” (A Quiet Place Part II) בהתאמה.

“קרואלה” עלה למסכי הקולנוע במהלך סוף השבוע האחרון, וגרף כ-26 וחצי מיליון דולר בארה”ב בלבד. כמו כן, הסרט שוחרר לצפייה ביתית בפלטפורמת הסטרימינג דיסני פלוס בתשלום נוסף של 30 דולר למנויים. על פי דיסני, הסרט נצפה על ידי 686 אלף מנויי דיסני פלוס בארה”ב. הסרט גם זכה לביקורות חיוביות, והרוויח דירוג קהל של 97% באתר הביקורות Rotten Tomatoes.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

כל זה הספיק לדיסני כדי להזמין סרט המשך עליו יעבדו עם אותו הצוות של הסרט הראשון. את התסריט יחזור לכתוב טוני מקנמרה (“המועדפת”, הסדרה “The Great”) וקרייג גילספי (“אני, טוניה”) יחזור לכסא הבמאי.

קרואלה בגרסתה של אמה סטון תצטרף בכך לשאר הדמויות של דיסני שקיבלו גרסת לייב אקשן והרוויחו גם סרטי המשך. “מליפיסנט” (Maleficent) זכתה לסרט שני ב-2019 ודיסני כבר הכריזו על סרטים נוספים לגרסאות הלייב אקשן של “מלך האריות” (The Lion King) ו“אלאדין” (Aladdin), אשר נמצאים כבר בפיתוח.

בינתיים באולפני פרמאונט היו מרוצים מאוד מהפתיחה של “מקום שקט 2”, והחליטו להזמין סרט המשך נוסף אשר כבר קיבל תאריך רשמי – ה-31 במרץ, 2023. את הסרט החדש לא יביים הפעם ג’ון קרזינסקי שביים את הסרטים הראשונים, ואת מקומו יתפוס ג’ף ניקולס, במאי הסרט “הסיפור של מאד” (Mud) עם מת’יו מקונוהי.

“מקום שקט חלק 3” (A Quiet Place Part III) צפוי להרחיב את העולם הבדיוני של הסרט, אך לא יהיה המשך רשמי של הסיפור עם אותן הדמויות. הסרט מבוסס על רעיון של קרזינסקי, ויהיה הפעם ספין אוף, אשר יציג סיפור אחר שמתרחש בעולם הפוסט אפוקליפטי שהכרנו.

“מקום שקט 2” שוחרר לאקרנים אף הוא במהלך סוף השבוע האחרון, אשר היה סופ”ש של 4 ימים בארה”ב בעקבות יום הזיכרון. במהלך 4 הימים הסרט הרוויח 57 מיליון דולר בקופות, עלייה של כ-3 אחוזים מרווחי הסרט הראשון בפתיחתו.

השוואת מפרטים