שירות התשלומים Google Pay מגיע לישראל אחרי הסכם עם בנק לאומי

Google Pay (מקור גוגל)

בנק לאומי הכריז היום (ה’ 2.9) על חתימת הסכם ראשון עם גוגל (Google) על הפעלת שירות התשלומים Google Pay בישראל, שירות שיהפוך להיות זמין בעבור לקוחות הבנק ויצטרף למגוון פתרונות התשלום ללא מגע והארנקים הדיגיטליים הפעילים כיום בארץ כפתרון תשלום יעודי בעבור משתמשי מכשירי האנדרואיד.

שירות ה-Google Pay, שהחל את דרכו עוד ב-2015 בעולם תחת השם Android Pay, הוא אחד משלושה השירותים הגדולים בעולם, יחד עם Samsung Pay של סמסונג ו-Apple Pay של אפל שהגיע לארץ מוקדם יותר השנה. כניסתו של Google Pay לישראל התעכבה זמן רב, ובעוד שהדיווחים הראשונים העידו על כך שיגיע לארץ בסוף 2019, מועד זה נדחה עקב מגפת הקורונה ומגיע סוף סוף למשתמשי אנדרואיד לקראת סוף 2021.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

עם חתימת ההסכם החדש יוכלו לקוחות לאומי, כמו גם לקוחות PEPPER מקבוצת לאומי, להשתמש ב-Google Pay, לצד אפשרויות נוספות הזמינות עבור לקוחות הבנק כיום, בהם שירות התשלום ללא מגע היעודי של הבנק עצמו והמגוון הגדול במיוחד של שירותי התשלום ללא מגע הקיימים כיום בארץ, בהם השירות של חברת האשראי מקס, ה-ANYPAY של ישראכרט, CalPay של כאל, ביט של בנק הפועלים, Garmin Pay, אפל פיי ועוד, שהספיקו לצבור לקוחות בזמן שהתעכבה כניסתו של Google Pay לארץ.

Google Pay (מקור גוגל)
Google Pay (מקור גוגל)

 

אייל פרי, מנהל התשלומים והחדשנות בלאומי, מסר:

אחרי שלאומי היה הבנק הראשון להציע ללקוחותיו תשלום בנייד, אני שמח שגם היום אנחנו הראשונים להביא את חזית החדשנות הטכנולוגית ללקוחותינו. התפיסה שלנו בלאומי היא של בנקאות פתוחה ושל שיתופי פעולה עם חברות טכנולוגיות, במטרה להנגיש ללקוחותינו מגוון רחב של מוצרים חדשניים.

חתימת ההסכם בין לאומי לגוגל להפעלת שירות התשלומים Google Pay בישראל היא צעד ראשון בעבור כניסת השירות לארץ, כאשר הוא יהפוך להיות זמין בעבור לקוחות הבנק בהמשך השנה. כל מה שנותר זה לחכות להכרזה הרשמית של גוגל על הפעלת השירות ללקוחות הבנק ולראות האם עוד בנקים יחליטו להצטרף לגוגל ולאפשר ללקוחות שלהם להשתמש בשירות במכשירי האנדרואיד שלהם.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים