הערכה: אפל תשיק את אוזניות ה-AirPods Pro 2 בסוף 2022 ודור שני למשקפי המציאות המדומה ב-2024

AirPods Pro (תמונה: Apple) AirPods Pro (תמונה: Apple)

האנליסט מינג-צ’י קו (Ming-Chi Kuo), המסקר בקביעות את חברת אפל, פרסם צמד הערכות חדשות על הדור הבא של מוצרי החברה, הכולל את אוזניות ה-AirPods Pro 2 שיושקו ברבעון האחרון של 2022 ויגיעו עם עיצוב משופר ושבב חדש, כאשר בנוסף הוא מעריך כי למרות שטרם הוצג הדור הראשון שלהם, אפל כבר החלה לעבוד על הדור השני של ה-Apple Glasses, משקפי המציאות המדומה/רבודה שצפויים להגיע לשוק בחציון השני של 2024.

אפל השיקה את אוזניות ה-AirPods 3 בחודש אוקטובר השנה, אך החברה עדיין לא הציגה אל דור ההמשך של ה-AirPods Pro, המגיעות כדגם אוזניות ה-TWS היחיד של החברה עם סינון רעשים אקטיבי (ANC), במידה ולא נתייחס לאוזניות ממותג Beats השייך לה גם כן. הדיווחים אודות ה-AirPods Pro 2 החלו עוד בתחילת 2021 וסיפקו צפי להשקה במהלך החציון הראשון של השנה, צפי שהתגלה כשגוי, כאשר לפי מינג-צ’י קו הדור הבא יושק בסופו של דבר בסוף 2022.

בעוד שלא ידוע מתי יושקו האוזניות בפועל, הדלפה מוקדמת סיפקה הצצה ראשונה לעיצוב הדור הבא של האוזניות, שצפוי להגיע עם רגלית (Stem) קצרה יותר ואף להוסיף אפשרויות מעקב ספורט מובנות באמצעות שבב חדש ומשופר שישמור על יכולת סינון הרעשים האקטיבי של הסדרה.

עיצוב אפשרי של אוזניות ה-Airpods Pro 2 (מקור MacRumors)

משקפי המציאות המדומה של אפל

בנוסף להערכות על דגם ה-AirPods Pro הבא, מינג-צ’י קו מספק הערכה נוספת על הדור הבא של משקפי ה-Apple Glasses, משקפי המציאות המדומה של אפל שהדגם הראשון שלהם צפוי להגיע לשוק בסוף 2022. לפי ההערכה החדשה, אפל כבר עובדת על הדור הבא של המשקפיים שצפויים להגיע במשקל קל יותר, עם סוללה משופרת ומעבד משודרג לעומת הדור הראשון של המשקפיים.

סרטוט משקפי המציאות הרבודה של אפל (מקור The Information)

המידע החדש על ה-AirPods Pro 2 ו-Apple Glasses 2 הוא הערכה בלבד בשלב הנוכחי, אך בעוד שהצפי להשקת אוזניות ה-AirPods Pro 2 נשמע סביר עם השקה מאוחרת למדי ב-2022, הצפי לדור הבא של משקפי ה-Apple Glasses מגיע מוקדם למדי בהתחשב בכך שהדור הראשון של המשקפיים צפוי לצאת רק במהלך הרבעון האחרון של 2022.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים