תצוגת כניסה לביתן LG, טלוויזיות OLED גמישות (צילום: יאן לנגרמן, גאדג'טי)

מטלווזיות גמישות לרמקולים חכמים: אלו המוצרים של LG ב-IFA 2019

אחרי סיכום הביקור בביתן סמסונג בתערוכת IFA 2019 שנערכה בברלין, הגיע הזמן לעבור על הביקור בביתן של LG בתערוכה בו החברה הציגה מגוון רחב של טלוויזיות, רמקולים, מכשירי סלולר ועוד.

החלק הבולט ביותר בביתן LG היא הכניסה ש-LG יצרה לביתן עצמו, זו מעוטרת בתצוגת ענק של טלוויזיות OLED גמישות שמכסות שטח עצום מימדים כאשר היא מריצה עליהן תצוגות מרובות ויוצאות דופן בעבור המבקר בביתן. מראש אגיד דבר אחד חשוב על כלל הטלוויזיות שאני אעבור עליהן בסיכום הביקור, התמונות אינן עושות צדק עם המציאות, כאשר התמונה שרואים עליהן מגיעה באיכות אותה לא ניתן להעביר כראוי בשום צילום מבלי להיות נוכח בתערוכה עצמה.

תצוגת כניסה לביתן LG, טלוויזיות OLED גמישות (צילום: יאן לנגרמן, גאדג'טי)

אחרי שעוברים את מסכי ה-OLED הגמישים בכניסה מוצאים את טלוויזיית ה-LG Signature OLED R, טלוויזיית OLED גמישה בה המסך כולו מאוחסן בבסיס הטלוויזיה ונשלף באופן אוטומטי כאשר רוצים להשתמש בה ובנוסף את טלוויזיית ה-LG Signature OLED 4K, טלוויזיית OLED ברזולוציית 8K שמספקת איכות תמונה מרהיבה בשילוב עם תמונות 8K, מה שמדגיש את הצורך בתוכן 8K באיכות גבוהה על מנת לנצל את הטלוויזיות.

בנוסף לדגמי הדגל של LG החברה שמה דגש על סדרת טלוויזיות ה-NanoCell החכמות שמגיעות עם טכנולוגיית ה-AI ThinQ של LG עם תמיכה ב-HomeKit של אפל, Alexa של אמזון ו-Google Assistant של גוגל, כמו גם תמיכה במגוון שירותי צד ג' נוספים.

אחרי שעוברים את תצוגת הטלוויזיות מגיעים לתצוגת מקרני הקול, בהם ניתן למצוא את ה-SL9YG שהוכרז בסוף 2018. מקרן זה נוצר בשיתוף פעולה עם חברת האודיו Meridian Audio ומגיע עם העוזרת הקולית Google Assistant, כשניתן להשתמש בו גם במצב אופקי על השולחן או במצב מאוזן בתליה שלו על הקיר.

סאונד בר SL9YG (צילום: יאן לנגרמן, גאדג'טי)

בהמשך לתחום האודיו אפשר למצוא את רמקולי ה-XBOOM של LG כאשר קיר אחד מציג את רמקולי ה-XBOOM Go הניידים של LG ורמקול ה-ThinQ WK7 החכם של החברה עם העוזרת הקולית של גוגל כששניהם מיוצרים בשיתוף פעולה עם Meridian Audio בדומה למוצרים נוספים של LG דוגמת המסך החכם ThinQ WK9.

בתחום מכשירי הסלולר ניתן היה לראות את מכשיר ה-LG G8X ThinQ אותו סקרנו בקצרה באירוע. מכשיר זה מגיע עם צמד מסכי 6.4 אינץ’, כאשר אחד מהם מגיע בתור מסך נוסף לראשי שמתחבר אליו באמצעות כיסוי יעודי.

LG G8X ThinQ (צילום: יאן לנגרמן, גאדג'טי)

במעבר לתחום האביזרים לבית LG הציגה את השואב האלחוטי LG CordZero A9 שנכנס לתחום הפופולרי היום של שואבים אלחוטיים בו אפשר למצוא חברות מרובות דוגמת Dyson או שיאומי, כשהוא מגיע עם מעמד טעינה ואחסון נוח שניתן לתלות על הקיר או להעמיד על הרצפה והוא מאחסן את הראשים השונים לשואב בהתאם לשימוש הספציפי שלו.

שואב LG CordZero A9 (צילום: יאן לנגרמן, גאדג'טי)

בתחום המקררים ניתן היה למצוא את מקרר ה-LG InstaView המעניין שמכיל מקטע בדלת עם חלון שקוף שמאפשר להציץ אל תוך המקרר מבלי לפתוח אותו אחרי הקשה כפולה על החלק השקוף, כאשר הקשה כפולה נוספת הופכת את החלון לאטום. מדובר למעשה בזכוכית חכמה שמשנה את השקיפות שלה בין שני המצבים.

לבסוף ניתן היה למצוא את אחד המוצרים היותר פופולריים של LG (לפחות לחובבי הבירה), ה-LG HomeBrewמכונת ייצור הבירה הביתית החכמה של LG שנועדה ליצור פתרון דמוי מכונת קפה עם קפסולות המכילות לתת, כשות, שמרים ותמציות טעם על מנת לייצר בירה ביתית בקלות כאשר זמן ההכנה עומד על כחודש למרות ש-LG מנסה לקצר את זמן ההכנה.

כמו במקרה של סמסונג, גם כאן ניתן היה להמשיך את הכתבה על מוצרים נוספים רבים ש-LG הציגה בתערוכה, בהם ארון בגדים חכם ועוד, אך נסתפק במוצרים המופיעים מעלה, כאשר במקרה של מסכי ה-OLED 8K אין דרך באותה להציג את החוויה אותה הם יוצרים מבלי להיות נוכח במקום הצגתם.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות