דיסקורד משיקה את “ערוצי הבמה” – הגרסה שלה לשגעון חדרי הצ’אט הקוליים

דיסקורד מציגה את “ערוצי הבמה” (מקור דיסקורד)

הרשת החברתית הפופולרית דיסקורד (Discord) מצטרפת רשמית לטרנד חדרי הצ’אט הקוליים ומציגה את Stage Channels (“ערוצי הבמה”), הגרסה שלה לטרנד שהחל עם אפליקציית הקלאבהאוס, כאשר היא מוסיפה אופציה ליצירה של ערוץ שמע יעודי חדש המאפשר למשתמשים להקשיב לדובר מרכזי אחד או למספר דוברים מצומצם.

יממה בלבד אחרי ספוטיפיי ו-LinkedIn, דיסקורד מצטרפת רשמית ל”טירוף” חדרי הצ’אט הקוליים שתפס תאוצה עם אפליקציית קלאבהאוס (Clubhouse) עם השקה של “ערוצי הבמה”, פיצ’ר חדש שדלף בחודש האחרון עוד בטרם ההכרזה הרשמית של החברה. בכך מצטרפת החברה לאוסף גדל והולך של רשתות חברתיות ואפליקציות המצטרפות לטרנד הפופולרי, בהן טלגרםפייסבוקטוויטר ו-אינסטגרם.

אפליקציית דיסקורד היא אחת מהפלטפורמות החברתיות הפופולריות בעולם כיום, עם קהל גדול בקהילת הגיימרים, המאפשרת ביצוע שיחות VoIP קוליות, חדרי צ’אט מבוססי טקסט ועוד. עכשיו נוספת לפלטפורמה אפשרות “ערוצי הבמה” דמויית הקלאבהאוס, שתהיה זמינה ב”שרתי הקהילה” (Community Server) בדיסקורד, כאשר מנהלי ערוץ הבמה החדש יחליטו מי יכול לדבר במהלך השיחה עצמה, ומשתמשים יוכלו “להרים יד” על מנת לבקש להצטרף לשיחה, זאת בדומה לאפשרויות הקיימות בקלאבהאוס.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

"ערוצי הבמה" בדיסקורד (מקור דיסקורד)

פיצ’ר “ערוצי הבמה” החדש של דיסקורד זמין בכלל הפלטפורמות, בהן ווינדוס, לינוקס, מק, iOS, אנדרואיד וגרסת רשת יעודית.

למרות שדיסקורד לא התחילה את טרנד חדרי הצ’אט הקוליים, היא נכנסת לתחרות בשוק זה עם יתרון גדול על פני המתחרים, בהם במיוחד אפליקציית קלאבהאוס, הזמינה היום עדיין רק למכשירי iOS, בעוד שדיסקורד רצה למעשה על כל פלטפורמה קיימת כיום. בנוסף, ניתן למצוא עמוד FAQ (“שאלות ותשובות”) על ערוצי הבמה החדשים בדיסקורד בשפה האנגלית.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים