יו ג’קמן מתמכר לנוסטלגיה בטריילר לסרט אקשן עתידני חדש

מתוך “Reminiscence” (תמונה: Warner Bros.)

מאולפני האחים וורנר והיוצרת של הסדרה “ווסטוורלד” מגיע סרט אקשן בלשי חדש בשם “Reminiscence” (היזכרות, בתרגום חופשי), המציג גישה עתידנית לפענוח תעלומות – סיור מוחשי בנבכי הזכרונות שלנו.

הסרט עוקב אחר ניק בניסטר (יו ג’קמן, “האמן הגדול מכולם”), בלש פרטי המתמחה בדליית זכרונות. באמצעות טכנולוגיה מתקדמת, ניק מסוגל לנווט דרך העבר ולסייע ללקוחותיו להיזכר באירועים אותם הוא חווה מחדש באופן אישי. אך חייו משתנים לעד כאשר הוא פוגש לקוחה חדשה בשם מיי (רבקה פרגוסון, “משימה בלתי אפשרית: התרסקות”) ומתאהב בה, עד שהיא נעלמת באופן מסתורי. כעת, ניק מנסה לחזור לזכרונות העבר וחושף קונספירציה אלימה אשר מותירה אותו לשאול כמה רחוק יילך כדי להחזיר את אהובתו?

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

מעבר לסיפור המסובך, הטריילר מציג גם את הרקע האפוקליפטי להתרחשות. הסרט מתרחש בגרסה עתידנית של מיאמי, אשר מפלס המים בה החל לעלות בצורה דרסטית והיא מתחילה לטבוע. בנוסף, מלחמה שזה עתה הסתיימה השאירה את העיר פגיעה לעולם התחתון והעצימה את הבדלי המעמדות. כפי שמתאר זאת ניק בטריילר, הצרות שבעולם גרמו לכולם להתמכר לנוסטלגיה – “כאשר אין למה לצפות, אנשים החלו להביט אחורה, ואין דבר ממכר יותר מן העבר”.

הסרט מגיע מבית היוצר של ליסה ג’וי (“ווסטוורלד”) אשר פורצת כאן בעבודת הבימוי הקולנועית הראשונה שלה. את הסרט הפיקה ג’וי יחד עם שותפה ליצירת “ווסטוורלד”, ג’ונתן נולאן, וכן המפיקים ארון ריידר (“המפגש”) ומייקל דה לוקה (“הבריחה מדנמורה”).

אל ג’קמן ופרגוסון מצטרפים בקאסט גם כוכבי “ווסטוורלד” טנדי ניוטון ואנג’לה סרפיאן, וכן נטלי מרטינז (“סוף המשמרת”), ברט קולן (“ג’וקר”) ודניאל וו (“וורקראפט: ההתחלה”).

הסרט צפוי לנחות באקרנים בארה”ב ב-20 באוגוסט, 2021. במקביל, כמו כל סרטי חברת האחים וורנר השנה, יעלה גם לפלטפורמת הסטרימינג HBO Max לתקופה של 31 יום.

השוואת מפרטים