קלאבהאוס מציגה את Backchannel, פיצ’ר שליחת הודעות פרטיות

אפליקציית קלאבהאוס לאנדרואיד (צילום: רונן מנדזיצקי) אפליקציית קלאבהאוס לאנדרואיד (צילום: רונן מנדזיצקי)

קלאבהאוס (Clubhouse), אפליקציית חדרי הצ’אטים הקוליים הפופולרית, הכריזה על Backchannel (“ערוץ אחורי”), פיצ’ר שליחת הודעות פרטיות חדש המאפשר למשתמשי האפליקציה לבצע ביניהם שיחות פרטיות מחוץ לחדרי הצ’אטים הקוליים, אפשרות שלא הייתה קיימת עד היום.

אפליקציית הקלאבהאוס סחפה אחריה את העולם עם טרנד חדרי הצ’אטים הקוליים, שהוליד מתחרים רבים דוגמת Spaces של טוויטר, Reddit Talk של רדיט, Live Audio Rooms של פייסבוק, Voice Chat 2.0 של טלגרם, “ערוצי הבמה” של דיסקורד ועוד רבים אחרים, כאשר רק לאחרונה החברה הציגה גרסת אנדרואיד ראשונה אחרי שהיא הייתה זמינה רק על מכשירי iOS.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

עכשיו החברה מוסיפה לאפליקציה את ה-Backchannel, פיצ’ר שליחת הודעות פרטיות (DM – direct message) שנחשב אולי כפיצ’ר בסיסי למדי, אך כזה שלא היה זמין באפליקציה, שהתמקדה באפשרות ליצור חדרי צ’אט קוליים בלבד עד עכשיו. הפיצ’ר החדש מאפשר לקיים שיחות ישירות בין אנשים או לבצע דיון קבוצתי כחלק מחדרי הצ’אט הקוליים עצמם, דבר שימושי לביצוע שיחות בין מנחים בחדר הצ’אט הקולי או האנשים ב”קהל”, כאשר בין האפשרויות החדשות יוכלו המשתמשים לשלוח למנחי החדר את השאלות שלהם ולא רק “להרים יד” כפי שהיה אפשרי עד היום מבלי לדעת מה המשתמש רצה.

פיצ’ר ה-Backchannel יהפוך לזמין בהדרגה למשתמשי קלאבהאוס, כאשר החברה ציינה בהכרזה החדשה כי היא כבר עובדת על גרסה שניה ומשופרת של ה-Backchannel שתוצג בהמשך.

השוואת מפרטים