שירות התשלום ללא מגע Garmin Pay מוסיף תמיכה בכרטיסי האשראי של MAX

שירות Garmin Pay (מקור גרמין)

גרמין (Garmin), שהייתה החברה הראשונה שהשיקה בארץ שירות התשלומים ללא מגע (Contactless) עם שירות ה-GARMIN PAY, הכריזה על הרחבת התמיכה בכרטיסי האשראי הנתמכים בשירות עם הוספת תמיכה בכרטיסי האשראי של חברת מקס (MAX) מסוג ויזה ומאסטרקארד .

שירות ה-GARMIN PAY, שהושק בתחילת 2020 בישראל, סימן למעשה את תחילת “גל” פתרונות התשלום ללא מגע שהפכו זמינים מאז בישראל, בהם פתרונות של חברות האשראי ישראכרטמקס ו-כאל, בנוסף לבנק לאומי ובנק הפועלים, כאשר רק בחודש מאי האחרון הצטרף לשוק הישראלי גם שירות ה-Apple Pay של אפל.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

עם זאת, שירות ה-GARMIN PAY נשאר פתרון ייחודי בשוק הישראלי מאחר והוא תומך במכשירי אנדרואיד ו-iOS של אפל ואיננו מחייב שבמכשיר הסלולרי יהיה שבב NFC לתשלום ללא מגע, מאחר וזה מתבצע דרך השעון בדגמים הנתמכים. בעוד שבהשקה של השירות ניתן היה להוסיף לו רק כרטיס מאסטרקארד שהונפק על ידי ישראכרט, עכשיו יהיה ניתן להוסיף לשירות התשלומים גם את כרטיסי האשראי של חברת MAX מסוג ויזה ומאסטרקארד.

תמיכה בכרטיסי האשראי של MAX ב-Garmin Pay (מקור יח”צ)

אבישי פריז, מנכ”ל רונלייט, המפיצה הרשמית של GARMIN בישראל, מסר:

הישראלים מאמצים בחום את טכנולוגיות התשלום ללא מגע ואנו שמחים לראות כיצד לקוחות GARMIN, הידועים כאוהדי חדשנות, גילו את הפשטות והנוחות שבתשלום המהיר באמצעות השעון בלבד, שמנתק כל תלות בטלפון הנייד. אני מאמין שעם הרחבת השירות ושיתופי הפעולה עם חברות אשראי נוספות נראה עד לסוף שנת 2021 צמיחה משמעותית נוספת בתחום זה, שכן הפוטנציאל הוא אדיר במדינה בה שוק הסלולאר נשלט ברובו על ידי משתמשי Android שרוצים פתרון אלגנטי לתשלום באמצעות השעון.

ירון טיקטין, סמנכ”ל לקוחות פרטיים ואשראי ב-Max, מסר:

אנחנו גאים להציע ללקוחותינו את האפשרות הנוחה, המתקדמת והבטוחה של תשלום באמצעות השעונים החכמים של GARMIN. מהיום כל לקוח Max המשתמש בתשלום מהנייד יוכל  לצאת מהבית ולהנות מחווית תשלום נוחה ופשוטה עם כרטיס האשראי של Max  ללא ארנק וללא טלפון, פשוט להצמיד את השעון החכם לקופה.

הוספת כרטיסי האשראי של MAX ל-Garmin Pay מאפשרת למשתמשים נוספים ליהנות משירות שהיה זמין רק למשתמשי ישראכרט עם כרטיס מאסטרקארד, כאשר זהו שירות התשלום ללא מגע היחיד הזמין דרך שעון חכם למשתמשי אנדרואיד ופתרון נוסף למשתמשי אפל היכולים להשתמש ב-Apple Pay באמצעות שעון ה-Apple Watch במידה והם מחזיקים בו.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים