הטריילר האחרון של “חולית” מעלה את רף האקשן

מתוך הסרט “חולית” (באדיבות טוליפ)

הטריילר הסופי של “חולית” (Dune) הגיע ועימו ניסיון אחרון בהחלט של אולפני האחים וורנר למתג את הסרט כהרפתקה הגדולה ביותר בקולנוע. הטריילר מלא האקשן מבטיח כי הסרט הוא לא פחות מ“שר הטבעות” ו“מלחמת הכוכבים” הבא, כך שאנו נותרים עם ציפיות בשמיים שבתקווה הסרט יצליח להגשים.

עיבודו החדש של הבמאי דניס וילנב (“המפגש”, “בלייד ראנר 2049”) ינסה לתרגם את רב המכר של פרנק הרברט למסע קולנועי מיתי ורגשי במיוחד. הסרט עוקב אחר פול אטריאיד (טימות’י שאלאמה, “נשים קטנות”), נער מבריק ומחונן אשר נולד לגורל שאינו לגמרי מבין. כאשר הוא נשלח לכוכב הלכת המסוכן ביותר ביקום, פול נאלץ להתמודד מול כוחות מרושעים אשר מאיימים על המשאב היקר של הכוכב – “המרקוח”, חומר מסתורי אשר מרחיב את הפוטנציאל האנושי ומעניק למשתמשיו יכולות על טבעיות.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

הטריילר החדש מתמקד בעיקר בסיפור המשפחתי של פול והסכנה הגדולה שנשקפת לו והוריו, הדוכס לטו (אוסקר אייזק, “מלחמת הכוכבים: עלייתו של סקייווקר”) וליידי ג’סיקה (רבקה פרגסון, “דוקטור סליפ”) על כוכב הלכת אראקיס. בעוד אביו מציג אומץ חסר פשרות למען אנשיו, פול הצעיר אינו בטוח כי הוא מסוגל לעמוד במשימה. אך כאשר מגיעה המשפחה לכוכב במטרה לשלוט בו, פול מבין כי הם נקלעו למלחמה אשר מפילה את בני משפחתו בזה אחר זה ורק יחדיו יש להם סיכוי לעמוד מול אויביהם.

נסיון נוסף להעלות את רף האקשן מגיע דרך דמויותיהם של שני כוכבי אקשן שלא ראינו הרבה מהם עד כה בטריילרים הקודמים – ג’ייסון מומואה (“אקווהמן”) ודייב בטיסטה (“צבא המתים”). אליהם מצטרפת כמובן גם זנדאיה (“ספיידרמן: רחוק מהבית”) בתור הנערה המקומית אשר המלחמה השמידה את ביתה, ומתקשרת עם פול דרך חלומותיו.

אין ספק כי הטריילר האחרון מנסה לבנות את הסרט כחוויה קולנועית מרהיבה, בתקווה כי הקהל אכן ייבחר לצפות בו בבתי הקולנוע על אף כי הוא יהיה זמין, לפחות בארה”ב, גם לצפייה ביתית בפלטפורמת הסטרימינג HBO מקס.

“חולית” יינחת בבתי הקולנוע בארץ ב-21 באוקטובר.

השוואת מפרטים