ניקולס קייג’ ייגלם את ספיידרמן בסדרת ספין אוף של “ממד העכביש”

מתוך ספיידר-מן: מימד העכביש (באדיבות Sony Pictures) מתוך ספיידר-מן: מימד העכביש (באדיבות Sony Pictures)

תמיד רצינו לראות אותו בתור סופרמן (ואף זכינו להבזק קצר לכך ב“הפלאש”), אך נראה כי ניקולס קייג’ יעטה דווקא את התלבושת של ספיידרמן בסדרת לייב אקשן חדשה מאת אולפני MGM. או לפחות, תלבושת שונה של איש העכביש ממימד אחר.

קייג’ ישוב לגלם את ספיידרמן-נואר, המקבילה האפלה של הגיבור לה תרם את קולו בסרט “ספיידרמן: ממד העכביש”, הפעם בגרסה לא מצוירת. הסדרה, שתקרא “Noir”, תעקוב אחר הבלש הפרטי המזדקן בניו-יורק של שנות ה-30, בעוד הוא מתמודד עם עברו כגיבור העל היחיד של העיר.

את הסדרה יפיקו הצמד שמאחורי סרטי האנימציה של ספיידרמן, פיל לורד וכריס מילר, אשר עומלים עם אולפני סוני לא רק על סרטי המשך נוספים ללהיט האנימציה אלא גם על מספר סדרות ספין אוף. “Noir” היא הראשונה שהוכרזה עד כה, אך אין ספק כי נראה עוד הרבה מעולם המולטיוורס של מיילס מוראלס וחבריו.

גם מעבר לעולם של “ממד העכביש”, סוני הכריזה עוד לפני שנתיים על הסדרה “Silk”, שתתקיים כחלק מהיקום הקולנועי של ספיידרמן הכולל את “ונום”, “מורביוס” ו“מאדאם ווב”. הסדרה נמצאת עדיין בהפקה וטרם קיבלה תאריך עלייה. בינתיים, היקום של ספיידרמן של סוני ימשיך לגדול עם סרט שלישי של “ונום” בשנה הבאה ו“קרייבן הצייד”, שיינחת בבתי הקולנוע בדצמבר הקרוב.

מתוך ספיידר-מן: מימד העכביש (תמונה באדיבות פורום פילם)
מתוך ספיידר-מן: מימד העכביש (תמונה באדיבות פורום פילם)

את “Noir” יצרו התסריטאים סטיב לייטפוט (“המעניש”) ואורן עוזיאל, שאחראי לסרטים כמו “מורטל קומבט” ו“העיר האבודה”. בעוד אנו רגילים כבר לראות כוכבי קולנוע מוכרים על המסך הקטן, מדובר בפעם הראשונה בה קייג’ יקח על עצמו תפקיד טלוויזיוני ראשי.

הסדרה תשודר קודם כל בערוץ +MGM בארה”ב ולאחר מכן תעלה ברחבי העולם באמזון פריים וידאו. היא עדיין נמצאת בשלבי פיתוח ולא ידוע מתי תעלה.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים