נשות העכביש מגיעות בטריילר ראשון ל”מאדאם ווב”

תמונה: Sony Pictures / Marvel

על רקע הכשלון הקופתי של “המארוולס”, אולפני מארוול מנסים להסיח את דעתנו עם הסרט הנשי הבא שלהם, ומשחררים טריילר ראשון ל“מאדאם ווב” (Madame Web). הסרט הינו חלק מהיקום הקולנועי של ספיידרמן של חברת סוני, הכולל את סרטי “ונום”, “מורביוס” ובקרוב גם “קרייבן הצייד”.

את הסרט מובילה דקוטה ג’ונסון (“הבת האפלה”) שמגלמת את קסנדרה ווב, אשה שמגלה כי היא ניחנה בכוחות לראות חזיונות של כל יקומי העכביש במולטיוורס. לצידה תככב סידני סוויני (“אופוריה”, “הלוטוס הלבן”) שתיכנס לחליפתה של ספיידרוומן, או לפחות אחת מהגרסאות שלה באינספור העולמות האלטרנטיביים.

בטריילר מנסה ווב להציל שלוש נערות צעירות מנבל מסתורי שעוטה חליפה הדומה לספיידרמן. כאשר הוא דוקר אותה, קסנדרה חוזרת אחורה בזמן ללפני התקיפה. לאט לאט היא מבינה שיש לה את היכולת לחזות במה שעתיד להתרחש, כח בו תשתמש כדי להזהיר חפים מפשע ממה שעומד לקרות.

קצת בדומה ל”המארוולס”, גם כאן ארבע הנשים מגלות כי הן קשורות בצורה קוסמית, וכי הנבל מנסה להשמיד את העתיד בו כולן יהפכו בסופו של דבר לנשות-עכביש.

תמונה: Sony Pictures / Marvel
תמונה: Sony Pictures / Marvel

הטריילר בבירור מושפע מסרט האנימציה “ספיידמן: ממד העכביש”, ומשרה אווירה דומה של תזזיתיות והיפוכי מצלמה המזוהים כבר עם המולטיוורס.

קסנדרה אפילו מסננת את המשפט “בואו ננסה את זה שוב” אחרי שהיא חוזרת אחורה בזמן, סצינה שמאוד מזכירה את הדרך בו חוזר פיטר פארקר על הסיפור שלו שוב ושוב בסרט האנימציה.

“מאדאם ווב” יהיה הסרט הרביעי ביקום הקולנועי של סוני, המקביל לזה של הנוקמים. ראינו כבר את היקום הזה מתחיל לזלוג ב“ספיידרמן: אין דרך הביתה”, אך בסוני מודיעים כי הסרט החדש דווקא יתקיים ביקום מקביל אפילו לסרטי “ונום” ו”מורביוס”, ככל הנראה כזה בו ספיידמן לא קיים.

את הסרט כתבה וביימה במאית הטלוויזיה ס.ג’יי קלרקסון (“ג’סיקה ג’ונס”, “יורשים”). אל צוות השחקנים מצטרפים אדם סקוט (“ניתוק”), אמה רוברטס (“אימה אמריקאית”), איזבלה מרסד (“דורה והעיר האבודה”), סלסט אוקונר (“מכסחי השדים: החיים שאחרי”), זושה מאמט (“בנות”), מייק אפס (“איזה אנשים”) וטהאר רחים (“Extrapolations”).

“מאדאם ווב” יינחת בבתי הקולנוע בפברואר, 2024.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים